Recovery [3.2.3.0] PitchBlack Recovery GM 4G [Seed]

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!

trkzmn

Diktatör
Staff member
Administrator

Bu yazımda sizlere General Mobile 4G için hazırlamış olduğum PitchBlack recoveryi tanıtacağım. Bu recovery ile seed tabanlı romları yükleyebilirsiniz. Özelleştirmesi bol olan bir recovery çeşididir.
* Recoveryde iken SS (Ekran görüntüsü) alma. (Ses kısma + güç tuşu)
* Dahili depolamayı yedek alma
* Efs (IMEI) yedekleme
* Kernel yedekleme
* Lazy Flasher
* Ekran kilidi kaldırma
* Rootlama / Root kaldırma [Supersu | Magisk]
* Hal3 aktifleştirme/pasiflaştime
* Uygulama silme
* Ramdisk temizleme
ve daha birçok özellleştirme mevcut

1- Geliştirici Seçeneklerden "Oem kilit açma" seçeneğini ve "Usb hata ayıklama" modunu açın.
2- Cihaz kapalıyken Güç+Ses Kısma tuşlarına basılı tutarak ile cihazı Bootloader (fastboot) Moduna alın.
3- Usb driverleri kurun.
4- Telefonu bilgisayara bağlayın.
5- Verdiğim recovery'i indirin.
6- "Shift" tuşuna basılı tutarak sağ tıklayın ve Cmd'yi açın ve altta verdiğim komutu verin.
Code:
fastboot flash recovery recoveryismi.img
7- Cihazı recovery moduna almak için ses açma tuşuna basılı tutarak güç düğmesine 10 saniye kadar basılı tutun. Sonra güç düğmesinden parmağınızı kaldırın. Ama ses açma tuşundan parmağınızı kaldırmayın. Ta ki recovery ekranını görene kadar.
1- Verdiğim recoveryi indirin.
2- Cihazı recovery moduna alın.
Cihazı recovery moduna almak için ses açma tuşuna basılı tutarak güç düğmesine 10 saniye kadar basılı tutun. Sonra güç düğmesinden parmağınızı kaldırın. Ama ses açma tuşundan parmağınızı kaldırmayın. Ta ki recovery ekranını görene kadar.
2- Install > verdiğim recovery dosyasını bulun ve yükleyin.

Tema değiştirme

You need to like this in order to view this content.

Last edited:

Kayıtlı Kullanıcı
Üye

Bu yazımda sizlere General Mobile 4G için hazırlamış olduğum PitchBlack recoveryi tanıtacağım. Bu recovery ile seed tabanlı romları yükleyebilirsiniz. Özelleştirmesi bol olan bir recovery çeşididir.
* Recoveryde iken SS (Ekran görüntüsü) alma. (Ses kısma + güç tuşu)
* Dahili depolamayı yedek alma
* Efs (IMEI) yedekleme
* Kernel yedekleme
* Lazy Flasher
* Ekran kilidi kaldırma
* Rootlama / Root kaldırma [Supersu | Magisk]
* Hal3 aktifleştirme/pasiflaştime
* Uygulama silme
* Ramdisk temizleme
ve daha birçok özellleştirme mevcut

1- Geliştirici Seçeneklerden "Oem kilit açma" seçeneğini ve "Usb hata ayıklama" modunu açın.
2- Cihaz kapalıyken Güç+Ses Kısma tuşlarına basılı tutarak ile cihazı Bootloader (fastboot) Moduna alın.
3- Usb driverleri kurun.
4- Telefonu bilgisayara bağlayın.
5- Verdiğim recovery'i indirin.
6- "Shift" tuşuna basılı tutarak sağ tıklayın ve Cmd'yi açın ve altta verdiğim komutu verin.
Code:
fastboot flash recovery recoveryismi.img
7- Cihazı recovery moduna almak için ses açma tuşuna basılı tutarak güç düğmesine 10 saniye kadar basılı tutun. Sonra güç düğmesinden parmağınızı kaldırın. Ama ses açma tuşundan parmağınızı kaldırmayın. Ta ki recovery ekranını görene kadar.
1- Verdiğim recoveryi indirin.
2- Cihazı recovery moduna alın.
Cihazı recovery moduna almak için ses açma tuşuna basılı tutarak güç düğmesine 10 saniye kadar basılı tutun. Sonra güç düğmesinden parmağınızı kaldırın. Ama ses açma tuşundan parmağınızı kaldırmayın. Ta ki recovery ekranını görene kadar.
2- Install > verdiğim recovery dosyasını bulun ve yükleyin.

Tema değiştirme

[Hidden content]
Türkçe mi?

Ya arkadaş su mega dan nefret ediyorum. Kaç kere denedim. ya yarıda kalıyor, yeniliyorumindirmeye tekrar baştan başlıyor. İndirme hızı düşüyor. Via tarayıcı ile indirdim kaydedilemedi hatası vedi. Lineageos un Stock tarayıcısı ile indirdim kaydedildi dedi dosya yok indirilenler de.. hele mobil de indirmek işkence.. 3 defa indirdim boşa kotam gitti... 😡

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Ya arkadaş su mega dan nefret ediyorum. Kaç kere denedim. ya yarıda kalıyor, yeniliyorumindirmeye tekrar baştan başlıyor. İndirme hızı düşüyor. Via tarayıcı ile indirdim kaydedilemedi hatası vedi. Lineageos un Stock tarayıcısı ile indirdim kaydedildi dedi dosya yok indirilenler de.. hele mobil de indirmek işkence.. 3 defa indirdim boşa kotam gitti... 😡
google drive a dosya yükleyen siteler var linki yaz 10-15sn sonra yüklenmiş oluyor.

trkzmn

Diktatör
Staff member
Administrator
Gerek bilgisayarda gerek telefonda İndirme işlemini yaparken mega uygulamasını kullanın