Pie [9.0][CRACKLING] AOSP Extended 6.5 UnOfficial

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!

SemihKalkan

Yasaklandı
Geçen gün tam şarjda 4 saate yakın aldım. 24 saatten fazla şarjı gitti. Bir de Oreo romlarda ekran ışığı daha parlak güneş altında çok rahat okunuyor ekran. Pie romlarda ışık az en sonuna getirmek gerekiyor ışığı ekranı rahat görmek için 😀 bir de daha hızlı sanki geçişler filan oreeo dotos ta bu sarjimda ise durum bu.
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
Treelerimiz guncellendigi için artık romlar daha stabil ve sorunsuz

Kurdum biraz kasılma var gibi.. sist arayüü durduruldu hatası verip durdu bir süre.. Oreo dotostan sonra biraz ağır geldi sanki bana sistem.. Bir de ne yaptıysam ana ekranda tarihin yanında google hava durumu simgesini gösteremedim.. denemediğim launcher kalmadı..

mutluemir08

Moderatör
Moderatör
Kurdum biraz kasılma var gibi.. sist arayüü durduruldu hatası verip durdu bir süre.. Oreo dotostan sonra biraz ağır geldi sanki bana sistem.. Bir de ne yaptıysam ana ekranda tarihin yanında google hava durumu simgesini gösteremedim.. denemediğim launcher kalmadı..
O sorun bende de vardı cihazı yeniden başlat düzelir.Hava durumuna gelince google uygulamasını indirmeniz lazım

O sorun bende de vardı cihazı yeniden başlat düzelir.Hava durumuna gelince google uygulamasını indirmeniz lazım
Google uygulaması zaten kurulu, kilit ekranında gösteriyor Google hava durumunu, bildirim paralelinde de anlık hava durumu var. Ama tarihin yanına bir türlü gelmiyor. Bir çok launcher denedim nafile.. Bir şey eksik ama 🙄

Son düzenleme:

Bu yazımda sizlere General Mobile 4G cihazı CRACKLING(arm64) varyantı için hazırlamış olduğum Aosp EXTENDED romunu tanıtacağım. Rom birçok özelleştirme içeriyor olmakla beraber seri çalışır ve pil performansı iyi düzeydedir.

1- Cihaza crackling recovery yükleyin. [Forumda ilgili cihaz için recovery(ler) ve nasıl yükleneceği mevcut.]
2- Rom dosyasını indirin. [Gapps (Google Apps) yükleyecekseniz onu da indirin.]
3- İndirdiğiniz romu (ve gappsi) cihaz hafızasına ya da hafıza kartınıza yükleyin.
4- Cihazı recovery moduna alın.
5- Cihaz recovery modunda iken Wipe > Advanced Wipe > System ve Cache seçin ve temizleyin.
6- Wipe işleminden sonra ana menüye geri dönün.
7- Önce indirdiğiniz romu, sonra eğer yükleyecekseniz indirdiğiniz GApps dosyasını yükleyin.
8- İşlem bittikten sonra Reboot System diyerek sistemi yeniden başlatın. :cool:

1- Rom dosyasını indirin. [Gapps (Google Apps) yükleyecekseniz onu da indirin.]
2- İndirdiğiniz romu (ve gappsi) cihaz hafızasına ya da hafıza kartınıza yükleyin.
3- Cihaza crackling recovery kurun ve cihazı recovery moduna alın.
4- Cihaz recovery modunda iken Wipe > Advanced Wipe > System ve Cache seçin ve temizleyin.
5- Wipe işleminden sonra ana menüye geri dönün.
6- Önce indirdiğiniz romu, sonra eğer yükleyecekseniz indirdiğiniz GApps dosyasını yükleyin.
7- İşlem bittikten sonra Reboot System diyerek sistemi yeniden başlatın. :havalı:

Hata yok :havalı:

Kurulum talimatlarını okumadan yükleme hatası alan kişilere yanıt verilmeyecektir.

[Hidden content]
Bu romun Oreo versiyonu var mı..