Q AIMROM 4.1 for General Mobile 4G [Seed]

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ is a developer platform with a number of enhancements shared for various Android devices. Become a member and benefit from the contents!

DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!

mutluemir08

Geliştirici
Geliştirici

Aciklama
Bu yazımda sizlere General Mobile 4G cihazı için hazırladığım AIMROM'u tanıtacağım. Özelleştirmesi bulunmakla beraber güncel android yamasını içerir.Unofficial olduğu için resmi olarak güncelleme almayacaktır.

EkranGoruntuleri

talimatlar
1- Rom dosyasını indirin. [Gapps (Google Apps) yükleyecekseniz onu da indirin.]
2- İndirdiğiniz romu (ve gappsi) cihaz hafızasına ya da hafıza kartınıza yükleyin.
3- Cihaza seed recovery kurun ve cihazı recovery moduna alın.
4- Cihaz recovery modunda iken Wipe > Advanced Wipe > System ve Cache seçin ve temizleyin.
5- Wipe işleminden sonra ana menüye geri dönün.
6- Önce indirdiğiniz romu, sonra eğer yükleyecekseniz indirdiğiniz GApps dosyasını yükleyin.
7- İşlem bittikten sonra Reboot System diyerek sistemi yeniden başlatın. :havalı:

Hatalar
Hata mı o da ne .d

Dipnot
Kurulum talimatlarını okumadan yükleme hatası alan kişilere yanıt verilmeyecektir.

Indirme
You need to like this in order to view this content.

Last edited by a moderator:
Merhaba kolay gelsin ben romu sorunsuz kullanıyordum ama bluetooth ile ne kulaklığa ne araba radyosuna hiçbir yere bağlanamıyorum bu yüzden farklı bir rom yükledim aynı hatayı onda da aldım acaba bu bütün android 10 romlarında geçerli bir hatamı ve çözümü varmı varsa eğer en kısa zamanda cevaplarsanız çok sevinirim

MehmetKCR

Mehmet KOÇER
Moderatör
Merhaba kolay gelsin ben romu sorunsuz kullanıyordum ama bluetooth ile ne kulaklığa ne araba radyosuna hiçbir yere bağlanamıyorum bu yüzden farklı bir rom yükledim aynı hatayı onda da aldım acaba bu bütün android 10 romlarında geçerli bir hatamı ve çözümü varmı varsa eğer en kısa zamanda cevaplarsanız çok sevinirim
Bütün android 10 lar bu şekilde offical Los bakabilirsniz

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
"