Portal Android 12 temelli Samsung One UI 4 için gündem olan AMD hazırlığı

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ is a developer platform with a number of enhancements shared for various Android devices. Become a member and benefit from the contents! DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!

hgunduz295

Emektar.
Emekli
Mesajlar
835
m7gv1qf.jpg

Yeniden tasarlanmış uygulamalar, yeni animasyonlar, AMD GPU'lar için iyileştirmeler ve daha fazlasını getirdiği iddia edilen Samsung One UI 4.0 güncellemesi
Samsung şüphesiz dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden biridir.

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi, Touchwiz adlı korkunç Android kullanıcı arayüzü ile biliniyordu. Ancak, son birkaç yılda şirket, One UI'nin piyasaya sürülmesiyle imajını tamamen elden geçirdi. One UI'nin şu anki sürümü 3.1 ve Samsung'un önümüzdeki günlerde One UI 3.1.1'i piyasaya süreceği söyleniyor.
hl1d0xo.jpg

One UI 3.1.1 güncellemesi nedeniyle birkaç ay ertelenen One UI 4.0'ın piyasaya sürülmesi olacak. Bununla birlikte, yaklaşan sürüm güncellemesiyle ilgili birkaç ayrıntı ortaya çıktı.​

Samsung tipster Ice Universe'e göre One UI 4.0, yeni animasyonlar, yeni bir gizlilik modülü ve tamamen yeniden tasarlanmış uygulamalarla gelecek.
Ayrıca, güncellenmiş Android dış görünümü, AMD tabanlı mobil GPU'lar için sistem düzeyinde bazı optimizasyonlara sahip olacak gibi görünüyor.
Durum buysa, AMD GPU'larının Android amiral gemilerinin mevcut performansını aştığını görebiliriz.


Elbette One UI 4.0, Android 12'yi temel alacak. Bazı sızıntılar, Google'ın Material You'sinden büyük ölçüde ilham alınacağını ve ayrıca bazı Samsung Knox iyileştirmeleri sunacağını gösteriyor.

Ayrıca birçok Samsung cihazı artık S-Pen'i desteklediğinden Notes uygulamasının tamamen yeniden tasarlanacağı söyleniyor.

Çeşitli raporlara göre, One UI'nin bir sonraki sürümü Galaxy S21 serisine Kasım ayı veya Aralık ayı başlarında gelecek. Beta testinin bir ay kadar sonra başlayacağı söyleniyor.
dtn18ft.jpg
Bunların hepsinin şimdilik birer spekülasyon olduğunu hatırlatmak isteriz. Bu söylentilerin kaçının gerçekleşeceğini ise zaman ve Samsung gösterecek.
 
Son düzenleme:
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Bu sitede AdBlock kullanılmamaktadır!

Forumumuzun gelişebilmesi için lütfen AdBlock eklentilerinizi kapatınız. Bu işlem kimi için can sıkıcı olsa da forum masraflarımızı bu şekilde karşılayabiliyoruz.

KAPATTIM
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!