Mod [ARM64] Foxy Kernel [7.x/8.x/9.0]

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!

hgunduz295

Site Yöneticisi
Staff member
Administrator
Bugun Beroidin Foxy kernelini tanıtıyorum.​

• [*][*]
    Linux 3.10.108
    [*]
    Overclocked CPU to 1.4 GHz (min: 200 MHz)
    [*]
    Overclocked GPU to 450 MHz (min: 100 MHz max: 465 MHz)
    [*]
    CPU governors: bioshock, blu_active, cultivation, chill, impulse, interactive (default), lionfish, ondemand, performance and relaxed
    [*]
    I/O schedulers: bfq, cfq, deadline, fiops, maple (default), noop, sioplus, and zen
    [*]
    CPU hotplugs: State helper (default), AutoSMP, Zen decision
    [*]
    Wake Gestures (sweep2wake and doubletap2wake)
    [*]
    Sweep2sleep
    [*]
    Custom voltage control
    [*]
    F2FS support
    [*]
    Upstream ZRAM
    [*]
    Power Efficient workqueues
    [*]
    Backported Zen Interactive tunings from Zen 4.10
    [*]
    Vibration intensity control
    [*]
    KCAL advanced color control
    [*]
    TCP Congestion Control (Default Westwood)
    [*]
    Fsync on/off support
    [*]
    USB fast charge
    [*]
    State notifier
    [*]
    Stereo call recording support (CallRecorder)
    [*]
    Compiled with a UBERTC 7.2.1 toolchain.
    and more...

Indirme

You need to like this in order to view this content.

Last edited:
Hocam elinize sağlık kernel tam bi masterpiece. 9.0 denilmiş ama sadece cr droid 9.0 destekli. Lineage için 9.0 çıkacak mı acep?

hgunduz295

Site Yöneticisi
Staff member
Administrator
Hocam cevap için teşekkür ederim . işte ben onu denedim. Telefon General Mobile yazısında kaldı. İmkan yok açılmadı
o zaman tree yapısı deişmiştir los16 unofficialde denemiştim ama o kerneli los destekli yapmak için vaktimi harcamam açıkcası pek iyi bi kernel değil ama pie için vin kernel kullanmayı deneyebilirsiniz los16 üstünde

o zaman tree yapısı deişmiştir los16 unofficialde denemiştim ama o kerneli los destekli yapmak için vaktimi harcamam açıkcası pek iyi bi kernel değil ama pie için vin kernel kullanmayı deneyebilirsiniz los16 üstünde
Hocam onu da az önce deneyeyim dedim los 16 official da ama sonuç hüsran . gri ekran sorunu ile karşılaştım . en iyisi başka bir pie crackling roma geçmek . var mı bi öneriniz . akşam akşam da sizi yoruyorum ama kusuruma bakmayınız lütfen ;)

hgunduz295

Site Yöneticisi
Staff member
Administrator
Hocam onu da az önce deneyeyim dedim los 16 official da ama sonuç hüsran . gri ekran sorunu ile karşılaştım . en iyisi başka bir pie crackling roma geçmek . var mı bi öneriniz . akşam akşam da sizi yoruyorum ama kusuruma bakmayınız lütfen ;)
hocam neden crackling kullanıyorsunuz seed romlar daha akıcı ve stabiller

hocam neden crackling kullanıyorsunuz seed romlar daha akıcı ve stabiller
Hocam Seed romlar denedim dediğiniz gibi on numara ama benim telefonda kullandığım birçok uygulama sadece 64bit destekli bu yüzden seed romlarda yüklenmiyor .apk yüklerken her zaman uygulama yüklenmedi bu uygulama cihazınızla uyumlu değil hatası alıyorum . o yüzden seed den soğudum . varsa bunun bi çözümü dotos 9.0 a geri geçmeyi çok isterim

hgunduz295

Site Yöneticisi
Staff member
Administrator
Hocam Seed romlar denedim dediğiniz gibi on numara ama benim telefonda kullandığım birçok uygulama sadece 64bit destekli bu yüzden seed romlarda yüklenmiyor .apk yüklerken her zaman uygulama yüklenmedi bu uygulama cihazınızla uyumlu değil hatası alıyorum . o yüzden seed den soğudum . varsa bunun bi çözümü dotos 9.0 a geri geçmeyi çok isterim
arm64 uygulamar 32 bit te çalışmaz onun çözümü yok crackling los16 ise zaten official yaptık extra kernel çıkarırlarmı arm64 için arkadaşlar bilmiyorum simdilik crdroid+foxy kullanabilirsiniz