Oreo [Arm64]Project Treble for CRACKLING]

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ is a developer platform with a number of enhancements shared for various Android devices. Become a member and benefit from the contents!

DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!

hgunduz295

Emektar.
Emekli

İhtiyacınız olan her dosyayı harici bir hafıza kartına indirin ve yeniden taşıyın (repartition biçimlendirme zip dosyası dahil!), Dahili hafıza biçimlendirildiğinden ve Treble için özel bölümlere ayrıldığından
ilk defaya mahsus kurulum hafıza kartından yapılmalı.
You need to like this in order to view this content.
dokunmatik sorunu yaşıyanlar bu dosyayıflashlasın.​

Last edited:
Treble romların pil ve stabilite durumları nasıl arkadaşlar ? Denemek istiyorum ama repartition ve geri dönüş biraz zahmetli geliyor :)

hgunduz295

Emektar.
Emekli
twrp'de sorun var galiba dokunmatik çalışmıyor twrpde
konudaki twrpyi düzelttim fakat halen twrp de sorun yaşıyorsanız konudaki recovery yerine orangefox recoveryi (crackling versiyonunu) kullanabilirsiniz project treble için

Last edited:
şimdi de treble lineage kurduktan sonra kurulum ekranında kaldım dokunmatik çalışmıyor :D bi de gsi yükliyip deniyicem şimdi

hgunduz295

Emektar.
Emekli
yok yine dokunmatik çalışmıyor. ayrıca konuya repartition geri almayı da ekleseniz iyi olur :D
ayrıca bu dosyalar seed için galiba
dosyalar crackling için fakat rom gm 5 uyumlu olduğuiçin 4gde dokunmatik sorun yaratmış size yeni kernel vericeğim -konuya ekledim-

Kayıtlı Kullanıcı
Üye

İhtiyacınız olan her dosyayı harici bir hafıza kartına indirin ve yeniden taşıyın (repartition biçimlendirme zip dosyası dahil!), Dahili hafıza biçimlendirildiğinden ve Treble için özel bölümlere ayrıldığından
ilk defaya mahsus kurulum hafıza kartından yapılmalı.
[Hidden content]

dokunmatik sorunu yaşıyanlar bu dosyayıflashlasın.​
ne işe yarıyor bu?