Bootleggers 4.2 For Xiaomi A2 Lite

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!

fatihesergg

Xiaomi A2 Lite
Moderatör

Aciklama

Merhaba Değerli Forum Üyeleri Bugün Sizlere Xİaomi A2 Lite İçin Derlemiş Olduğum
Bootleggers romu ile karşınızdayım.

talimatlar

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

Indirme

İçeriği görüntülemek için "Beğen" butonuna tıklayıp sayfayı yenileyin.

Tesekkurler

@Shimawa
@omeready (Tester)

Dipnot

Yapacağınız Herhangi Bir Hatadan Ben Ve Forum Sorumlu Tutulamaz.

Son düzenleme:

Gumka77

Üye
Üye
Fatihesergg your POSP is great! Now i tests Bootleggers 4.2 and is totally brilliant! GCAM (hass31) front camera works in HDR+ mode - shock!
Recommend

Gumka77

Üye
Üye
I found a few bugs, for example when I open 'Opera' or 'Brave' or similar apk. screen moment flashes. Also switching between Wi-fi and LTE does not work properly (I have to switch on for an instant the airplane mode then works in LTE again). After that, Rom is great! I hope you will find time to do more for us. :)

Birkaç hata buldum, örneğin 'Opera' veya 'Cesur' veya benzeri bir apk açtım. Ekran anı yanıp söner. Ayrıca Wi-fi ve LTE arasında geçiş yapmak da düzgün çalışmıyor (bir an için uçak modunu açmam gerekiyor, sonra yine LTE'de çalışıyor). Ondan sonra Rom harikadır! Umarım bizim için daha fazlasını yapmak için zaman bulursun. :)

Gumka77

Üye
Üye
It is a pity that he has this bug. I often switch between wifi and data and lose connection.
I need your help please, tell me that you are working on something interesting :)

Son düzenleme:

Gumka77

Üye
Üye
I think it may be the best ROM for Daisy but you have to correct switching between WIFI and DATA - it does not work properly (all roms) :( and screen flickering when switching the application on PLEASE!. Thanks a lot. :)