Pie Bootleggers Rom 4.4 for General Mobile 4G

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!

mutluemir08

Moderatör
Moderatör

Bu yazımda sizlere General Mobile 4G cihazı için hazırlanmış olan Bootleggers romunu tanıtacağım. Özelleştirmesi bulunmakla beraber güncel android yamasını içerir.Unofficial olmasına rağmen geliştirici tarafından aylık güncellenecektir.

1- Cihaza seed recovery yükleyin. [Forumda ilgili cihaz için recovery(ler) ve nasıl yükleneceği mevcut.]
2- Rom dosyasını indirin. [Gapps (Google Apps) yükleyecekseniz onu da indirin.]
3- İndirdiğiniz romu (ve gappsi) cihaz hafızasına ya da hafıza kartınıza yükleyin.
4- Cihazı recovery moduna alın.
5- Cihaz recovery modunda iken Wipe > Advanced Wipe > System ve Cache seçin ve temizleyin.
6- Wipe işleminden sonra ana menüye geri dönün.
7- Önce indirdiğiniz romu, sonra eğer yükleyecekseniz indirdiğiniz GApps dosyasını yükleyin.
8- İşlem bittikten sonra Reboot System diyerek sistemi yeniden başlatın. :cool:

1- Rom dosyasını indirin. [Gapps (Google Apps) yükleyecekseniz onu da indirin.]
2- İndirdiğiniz romu (ve gappsi) cihaz hafızasına ya da hafıza kartınıza yükleyin.
3- Cihaza seed recovery kurun ve cihazı recovery moduna alın.
4- Cihaz recovery modunda iken Wipe > Advanced Wipe > System ve Cache seçin ve temizleyin.
5- Wipe işleminden sonra ana menüye geri dönün.
6- Önce indirdiğiniz romu, sonra eğer yükleyecekseniz indirdiğiniz GApps dosyasını yükleyin.
7- İşlem bittikten sonra Reboot System diyerek sistemi yeniden başlatın. :havalı:

Hata mı o da ne :havalı:

Kurulum talimatlarını okumadan yükleme hatası alan kişilere yanıt verilmeyecektir.

İçeriği görüntülemek için "Beğen" butonuna tıklayıp sayfayı yenileyin.
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

@fatihesergg
@Celexa

Moderatör tarafında düzenlendi:

Zahit

Üye
Üye
Merhaba genellikle çoğu pie seed romlarda bildirim ledi çalışmıyor çoğu zaman geri bildirim yaptım ancak konu ile ilgili henüz bi düzeltme yayınlanmadı...

Onda da tuşlarla uyandırma yok.. Ayrıca bu romun mikrofon ses düzeyini bir türlü arttıramadım. Tweak denedim, mixer dosyasını değiştirdim, nafile hoparlör sesini arttırdık ama mikrofon olmadı.. Video çekince ses çok düşük kayıt oluyor..😐

Zahit

Üye
Üye
Bildirimledi ile ilgili ayri bir calisma yapilmayacak bildirimledi calisan romlari kullanmaya calisin
Seed romlarin genellikle bu sorunu var sorunu olmayan tonun da ses tuşları ile uyandır özelliği yok bu yüzden crakling pie romlar daha stabil tek eksi yönü şarj çabuk bitiyor seed pie romlar da da aynı sorun var hangi romu kurup kullanmak konusunda kararsız kaldım açıkçası...

iki gündür kullanıyorum. Artıları, hızlı stabil, şarjı çok iyi. Sanki ekran ışığı biraz daha iyi gibi diğer pie romlara göre.. özelleştirme bayağı çok..
Eksileri, bildirim ledi, ses kısıklığı (onu kısmen çözdüm), GPS uyduları hiç görmüyordu (GPS.fix ile çözdüm), Çözemediğim sorun şu hotspot ile internet paylaşıyorum, diğer cihaz internet bağlantısı yapıyor ama.hic bir şekilde internete girmiyor.. Çözümü bilen var mı..

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
iki gündür kullanıyorum. Artıları, hızlı stabil, şarjı çok iyi. Sanki ekran ışığı biraz daha iyi gibi diğer pie romlara göre.. özelleştirme bayağı çok..
Eksileri, bildirim ledi, ses kısıklığı (onu kısmen çözdüm), GPS uyduları hiç görmüyordu (GPS.fix ile çözdüm), Çözemediğim sorun şu hotspot ile internet paylaşıyorum, diğer cihaz internet bağlantısı yapıyor ama.hic bir şekilde internete girmiyor.. Çözümü bilen var mı..
ses kısıklığını nasıl çözüyorsun?

Son düzenleme: