Recovery [Build] [Kalıcı] TWRP-3.4.0-0 Recovery for GM 9 Pro

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ is a developer platform with a number of enhancements shared for various Android devices. Become a member and benefit from the contents! ____________________________________ DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!

erdilS

Üye
Üye
Aciklama
GM 9 Pro için TWRP sürümü 1 yıl 3 ay sonra güncellendi.

- TWRP sürümü güncellendi.
- Official sürümde fark ettiğim payload yükleme ve Windows kullananlarda olan MTP'nin görmeme sorunu çözüldü.

Dipnot

Tek seferlik TWRP için:
Adb driver kurmayı unutmayınız. Forumda kurulum bulunmaktadır.

Adb driver klasöründe cmd açıp komutları öyle kullanınız.

Indirme

KALICI: Google Drive
TEK KULLANIMLIK [TETHERED]: Google Drive

talimatlar

GEÇİCİ
Aslında herhangi bir kurulum yok. Sadece twrp başlatacağız. Öncelikle bootloader kilidinin açılmış olması gerekiyor.
Eğer açık değilse Bootloader kilidi açma kısmına bakınız.

Öncelikle cihazı bootloader moduna alıyoruz

adb reboot bootloader

Daha sonrasında boot ediyoruz

fastboot boot twrp-3.4.0-0-gm9pro_sprout-UNOFFICIAL.img

TWRP 30-40 saniye içerisinde açılmış olacaktır.

KALICI

1.Yukarılarda anlatılanlar ile geçici TWRP'yi açın.
2.Install sekmesinden kalıcı TWRP zipini seçin.
UYARI: Kurulduktan sonra root kalkacaktır.
3.Kurulduktan sonra root isterseniz eğer Magisk zipini kurun.​

Evet çok güzel işler başarmışsınız custom rom tarafında. Ancak süreci o kadar karmaşıklaştırmışsınız ki işin içerisinden çıkmak ne mümkün. Fil örneğine dönmüş sizinkisi. Ömründe hiç fil görmemiş bir insanı gözleri bağlı bir şekilde filin sadece hortumunu tutturup bu fil derseniz o kişi fili nasıl tanıyorsa sizin konuyu anlatma şekliniz de o şekilde olmuş. Yok mu bunun derli toplu ta başından sonuna kurulum taliimatları. Sırasıyla gerekli dosya ve klasörleri...? Hepsi bir arada bir sunum yapsanız. Mesela youtubeda da bir videonuz var orada da durum aynı. Yıllardır samsung kullanıcısı olarak bu root ve rom işlerini rahatlıkla yapan ben iş GM olunca dağıldım.

Evet çok güzel işler başarmışsınız custom rom tarafında. Ancak süreci o kadar karmaşıklaştırmışsınız ki işin içerisinden çıkmak ne mümkün. Fil örneğine dönmüş sizinkisi. Ömründe hiç fil görmemiş bir insanı gözleri bağlı bir şekilde filin sadece hortumunu tutturup bu fil derseniz o kişi fili nasıl tanıyorsa sizin konuyu anlatma şekliniz de o şekilde olmuş. Yok mu bunun derli toplu ta başından sonuna kurulum taliimatları. Sırasıyla gerekli dosya ve klasörleri...? Hepsi bir arada bir sunum yapsanız. Mesela youtubeda da bir videonuz var orada da durum aynı. Yıllardır samsung kullanıcısı olarak bu root ve rom işlerini rahatlıkla yapan ben iş GM olunca dağıldım.
1 kere yaparsınız 2. Alışırsınız sonuçta hepsi kullanıcının daha iyi bir deneyim elde etmesi için;)

trkzmn

Diktatör
Staff member
Administrator
Hangi romu kurduğunuzda göre adımlar değişiyor. Haliyle işler karmaşık hale geliyor. Telegramdaki grubumuza katılır iseniz yardımcı olabiliriz.
DevOtag Telegram Grubu