Kilit Cihaz reset atması

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zahit

Üye
Üye
Merhaba iyi akşamlar benim 4g cihazım belli bir kaç rom yükledikten sonra reset atıp kendi kendini yeniden başlatıyor cihaz açılınca pin kodu giriyorum beş on saniye duruyor yine kapanıp açılıyor bunu neden yapar 4g de rom test ediyorum genellikle rom yüklüyorum bununla ilgisi olabilir mi? Daha önce yine böyle yapmıştı stock yükledim romlara geçtim üç beş rom oldu herhalde stock dan sonra yine reset atmaya başladı acil ne yapmamgerekiyor yardımcı olur musunuz? çok teşekkür ederim şimdiden.. iyi forumlar...

trkzmn

Diktatör
Yönetici
Administrator
Merhaba iyi akşamlar benim 4g cihazım belli bir kaç rom yükledikten sonra reset atıp kendi kendini yeniden başlatıyor cihaz açılınca pin kodu giriyorum beş on saniye duruyor yine kapanıp açılıyor bunu neden yapar 4g de rom test ediyorum genellikle rom yüklüyorum bununla ilgisi olabilir mi? Daha önce yine böyle yapmıştı stock yükledim romlara geçtim üç beş rom oldu herhalde stock dan sonra yine reset atmaya başladı acil ne yapmamgerekiyor yardımcı olur musunuz? çok teşekkür ederim şimdiden.. iyi forumlar...
Hangi işlemden sonra bu sorun ile karşılaştınız?

Zahit

Üye
Üye
Hangi işlemden sonra bu sorun ile karşılaştınız?
Mega dan yeni rom buildi indiriyorum sona geldi reset attı yeniden başlattı pin girdim beş on saniye durdu yine reset attı hocam bunu tekrarlayınca kapattım eski romu tekrar sıfırdan kurmak için şarja taktım hocam 4g de rom test ediyorum daha önce de böyle oldu stock yükledim şu anda stock dan sonra 3-5 tabe oldu rom yükledim bu en son dediğim gibi megada rom indirme sona gelmişken kapanıp açılmaya başladı neden yapar bunu acaba?..

trkzmn

Diktatör
Yönetici
Administrator
Mega dan yeni rom buildi indiriyorum sona geldi reset attı yeniden başlattı pin girdim beş on saniye durdu yine reset attı hocam bunu tekrarlayınca kapattım eski romu tekrar sıfırdan kurmak için şarja taktım hocam 4g de rom test ediyorum daha önce de böyle oldu stock yükledim şu anda stock dan sonra 3-5 tabe oldu rom yükledim bu en son dediğim gibi megada rom indirme sona gelmişken kapanıp açılmaya başladı neden yapar bunu acaba?..
Nedenini bilmiyorum. Log olmadan birşey diyemeyiz

Nured

Üye
Üye
ROM la ilgili bir sorun mu ki? Sorunsuz romlarda uç beş yüklemeye boyle yapıyor hocam hafıza dolu oluyor nerdeyse cihaz hafızası ve genellikle ROM indirirken sonlara doğru oluyor daha sonra da formatlayana kadar devam ediyor hocam...
Kardeşim hafızası dolu olunca banada öyle oluyor mecburen hafızayı doldurmayacaksın. Rom reset atıyor durum çubuğu filan çalışmıyor dolu olunca. Bende fark etmiştim.

Nured

Üye
Üye
Aklima bide şu geldi bu sorun olurken bende mega uygulamasından bir şeyler indiriyordum o sıra olmuştu garip bir durum .

Zahit

Üye
Üye
Aklima bide şu geldi bu sorun olurken bende mega uygulamasından bir şeyler indiriyordum o sıra olmuştu garip bir durum .
Aynen bende de en son iki defa böyle oldu megadan yeni ROM indirirken sona gelince reşat atıyor format atana kadar açılıp açılıp pin kodunu girdikten sonra yine reset atıyor... Bir öncekinden stock kurup öyle romlara geçtim şimdikinde de sıfırdan kurulum yaptım şimdilik bir sorun yok gibi görünüyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...