Oreo [CRACKLING(Arm64)] DOT-OS 2.3.1 By Mbtt

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!

hgunduz295

Site Yöneticisi
Staff member
Administrator

" # DroidOnTime "

dotOS performans ve kararlılığa odaklanan bir Android Rom'dur. Performans ve Batarya ile müdahele etmeden rom'umuzu harika görünmeye ve hissetmeye odaklanıyoruz! Böylece biri cihazından en iyi şekilde faydalanabilir :cool:

ROM ve GApp’ları indirin
TWRP'ye yeniden başlat
Sistem, Veri, Önbellek, Dalvik silin
Build ve GApps'i flashlayın.
Yeniden başlat

You do not have permission to view link Log in or register now.
dotOS source
dotOS
-Device Sources

dotOS, ROM for the WİLEYFOX SWİFT

Source Code:

ROM OS Version: 8.1 OREO
ROM Kernel: Linux 3.x
Based On: AOSP

Version Information
Status
: STABLE

Last edited:
Hocam romu yükledim ama tamşifre ekranına geçecekken restart yapıyor ilk kurulumda. Hiçaçamadım sürekli olarak boot logo geliyor ve tam logo bitmek üzere iken donuyor ve restart yapıyor.. seed modem ve seed twrp yükleyip denedim..

hgunduz295

Site Yöneticisi
Staff member
Administrator
Hocam romu yükledim ama tamşifre ekranına geçecekken restart yapıyor ilk kurulumda. Hiçaçamadım sürekli olarak boot logo geliyor ve tam logo bitmek üzere iken donuyor ve restart yapıyor.. seed modem ve seed twrp yükleyip denedim..
Bu rom crackling twrp ve crackling mdem ile kurulur basliktada yazdigi gibi rom crackling icin.

Mesajı yanlış yazmışım hocam kusura bakmayın. Crackling modem ve twrp ile kurdum ama dediğim gibi oldu açılmadı ve restart yaptı sürekli..

hgunduz295

Site Yöneticisi
Staff member
Administrator
Mesajı yanlış yazmışım hocam kusura bakmayın. Crackling modem ve twrp ile kurdum ama dediğim gibi oldu açılmadı ve restart yaptı sürekli..
Ben test etmistim boyle bir hata almamistim hocam bi bakarim gerekirse link guncellerim

Yok mudur bu roma güncel güvenlik yaması yükleyebilecek, veya nasıl yapıldığını anlatacak.. biz de ucundan kenarından bu işi öğrensek. 😀

hgunduz295

Site Yöneticisi
Staff member
Administrator
Yok mudur bu roma güncel güvenlik yaması yükleyebilecek, veya nasıl yapıldığını anlatacak.. biz de ucundan kenarından bu işi öğrensek. 😀
bende hazır yaz gelmişken rom derlemeyi denemek isterim
Gelistirici ekibimiz hali hazirda bulunmaktadir ve aktif olduklari surec icerisinde calisma ve faaliyet gostermektedirler. Şimdilik yeni gelistirici alimi dusuncemiz yoktur. İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederiz :musmutlu:

Last edited:
Gelistirici ekibimiz hali hazirda bulunmaktadir ve aktif olduklari surec icerisinde calisma ve faaliyet gostermektedirler. Şimdilik yeni gelistirici alimi dusuncemiz yoktur. İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederiz :musmutlu:
O zaman bekleriz güvenlik guncellemesini. Romun hiç bir eksiği yok bence. Sadece ambiente display eklenebilir.. @hgunduz295 hocam bu rom Oreo ama pie romlarda paylaşılmış, düzeltseniz iyi olur. iyi forumlar iyi bayramlar