Pie [CRACKLING(Arm64)] LineageOS 16.0 UnOfficial

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!

hgunduz295

Administrator
Yönetici
Administrator

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
General Mobile 4G crackling cihazımı telefon olarak değil tablet olarak kullanıyorum.
Cihaz ekranını TV'ye yansıtma benim için önemli.
lineage-16.0-20190509-nightly-crackling-signed.zip yükledim. Batarya süresi güzel.
Karşılaştığım tek sorun TV'ye bağlı "anycast" cihazımı yayınla menüsünde seçecek tick kutucuğu yok.

Yüklediğim şu Android Pie ROM'larda aynı sorunla karşılaştım:
PixysOS-v2.4-crackling-OFFICIAL-20190120-0647.zip
PixelExperience_go_crackling-9.0-20190123-0935-OFFICIAL.zip
Bu iki ROM anycast cihazı görüyor ancak bağlantı yapamıyor. Sanırım Pie ROMlarla alakalı bir mesele.

Ekran yayınlama aşağıdaki Oreo ROMlarda sorunsuz çalıştı:
MK81.0-crackling-201903300246-NIGHTLY.zip
lineage-15.1-20190314-nightly-crackling-signed.zip
@trkzmn rumuzlu
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
da çalışıyor diye yazmıştı.
Doğru. Seed romlar gerek performans olarak gerekse batarya süresi olarak crackling romlardan daha iyi.
Performans olarak ne gibi iyi yönleri var? Bence seed romların crackling'ten tek artısı pilin uzun sürmesi.

hgunduz295

Administrator
Yönetici
Administrator
@trkzmn rumuzlu
da çalışıyor diye yazmıştı.
Performans olarak ne gibi iyi yönleri var? Bence seed romların crackling'ten tek artısı pilin uzun sürmesi.
Performans olarak sıcaklık daha dusuk olmasi daha az ram tuketimi ile daha iyi performans ve pil sunmasi bunlar cracklinten ayiran yonleri olmustur + sistem partitionu cracklingten daha cok sey alabiliyor seede stock gapps vs flashlanabilirken cracklimg en yuksek nano gapps kurulabiliyor ozellikle pie de.

Son düzenleme:

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Performans olarak sıcaklık daha dusuk olmasi daha az ram tuketimi ile daha iyi performans ve pil sunmasi bunlar cracklinten ayiran yonleri olmustur + sistem partitionu cracklingten daha cok sey alabiliyor seede stock gapps vs flashlanabilirken cracklimg en yuksek nano gapps kurulabiliyor ozellikle pie de.
Seed romların mikrofon performansı crackling'den kötü. Video çekiminde ve arama'da konuşurken ses çok az geliyor. Mikrofon kısıklığı şu resimin en üstünde yazan magisk modülüyle çözülür mü?

Son düzenleme:

hgunduz295

Administrator
Yönetici
Administrator
Seed romların mikrofon performansı crackling'den kötü. Video çekiminde ve arama'da konuşurken ses çok az geliyor. Mikrofon kısıklığı şu resimin en üstünde yazan magisk modülüyle çözülür mü?
Denemedim elimde cihaz yok + abartildigi kadar bir problem oldunu dusunmuyorum onlarin ses asirtma bir kernele bakar

ertkz

Üye
Üye
Ben yukledim kurdum fakat animasyonda yarim saat bekledim acilmadi gapps dahi yuklememistim craclink modem falan gerekiyormu bu romda ben linki bulamadim seed yada craclink modem paketi belki ondan acilmadi yardimci olun

Ben yukledim kurdum fakat animasyonda yarim saat bekledim acilmadi gapps dahi yuklememistim craclink modem falan gerekiyormu bu romda ben linki bulamadim seed yada craclink modem paketi belki ondan acilmadi yardimci olun
Yükleme yapmadan önce crackling modem ve arkasından twrp 3.2 crackling sürümünü yuklemeniz ve ardından rom zipini flashlamaniz gerekiyor.. iyi günler
Crackling recovery
https://devotag.com/threads/3-3-0-0-teamwin-recovery-gm-4g-crackling.208/#post-2492

Modem paketi
https://devotag.com/threads/flashlanabilir-modem-paketleri-gm-4g-gm-5.82/

Moderatör tarafında düzenlendi:

ertkz

Üye
Üye