Sorun Custom Romlar Hakkında

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ is a developer platform with a number of enhancements shared for various Android devices. Become a member and benefit from the contents! ____________________________________ DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!
Messages
60
Likes
22
#1
Geliştirilen custom romların çoğu hep eski cihazlar için çıkmaktadır.Galaxy a50 a70 serisi için realme gibi yeni olan telefonlora da romlar gelir mi acaba
 

trkzmn

Diktatör
Staff member
Administrator
Messages
491
Likes
1,693
Location
Pensilvanya
#2
Elimizde bulunan testerlar bu cihazlara sahip olduğu için bu cihazlara geliştirme yapıyoruz. Elbette biz de farklı cihazlara geliştirme yapmak isteriz ama gel gör ki elimizde ne cihaz var ne de geliştirme yapmak istediğimiz cihaz(lara) sahip testerlerimiz var. Dolayısıyla ister istemez geliştirmeler belli cihazlara yapılabiliyor. Cihazlarına geliştirme yapılmasını isteyen kişi ve kişiler forumumuza ait telegram grubundan bu isteklerini dile getirebilirler. Lakin cihazlarına geliştirme isteyen kişi ve kişilerin aynı zamanda tester olmaları gerekmektedir.

Telegram grubu linki

Bu arada Samsung Galaxy A50 ile ilgilenen bir arkadaş bulunmakta. Hazır olduğunda forumda paylaşacaktır.

İlginize teşekkürler
 
Last edited:
Top