Rehber Derleme işlemleri için gerekli paketler

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ is a developer platform with a number of enhancements shared for various Android devices. Become a member and benefit from the contents! DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!

Celexa

Yunus Akbaş
Yönetici
Administrator
Aciklama
Merhaba arkadaşlar.
Bu konu içerisinde; Kernel,rom vb. derleme işlemlerinizde gerekli paket listesini yükleme komutları bulunmaktadır. Komutlar Ubuntu 18.04/20.4 işletim sistemine göre yazılmıştır. Diğer sürümlerde de çalışmaktadır.

Yükleme için sırasıyla vereceğimiz komutlar aşağıdaki gibidir.

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.

Dipnot
DevOtag Ekibi:

- @hgunduz295
- @trkzmn
- @Sedenogen
- @Celexa
- @NaytSeyd

Moderatör tarafında düzenlendi:

Volkanadana

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar.
Bu konu içerisinde; Kernel,rom vb. derleme işlemlerinizde gerekli paket listesini yükleme komutları bulunmaktadır. Komutlar Ubuntu 18.04 işletim sistemine göre yazılmıştır. Diğer sürümlerde de çalışmaktadır.

[Hidden content][Hidden content][Hidden content][Hidden content]
[Hidden content]
Ben kurdum Pardus yüklü bilgisayarıma ama nasıl çalıştıracağım bir sürü program kurdum ama baslaticisini bulamadım.

Barış HIRECE

Dızcı
Geliştirici
Merhaba arkadaşlar.
Bu konu içerisinde; Kernel,rom vb. derleme işlemlerinizde gerekli paket listesini yükleme komutları bulunmaktadır. Komutlar Ubuntu 18.04 işletim sistemine göre yazılmıştır. Diğer sürümlerde de çalışmaktadır.

[Hidden content][Hidden content][Hidden content][Hidden content]
[Hidden content]
Teşekkürler jojuk adam

Zahit

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar.

Yükleme için sırasıyla vereceğimiz komutlar aşağıdaki gibidir.
[Hidden content]
[Hidden content]
Ellerinize sağlık paylaşım için teşekkürler..

WindowZ414

Wind/owZ
Moderatör
Ubuntu 20.04'e gelen güncellemeyle libwxgtk3.0-dev, libwxgtk3.0-gtk3-dev ismini aldı. Yani eğer Ubuntu 20.04 LTS veya daha yeni bir sürümde derleme yapacaksanız paket yükleme işlemi için alternatif olarak bu komutu kullanmanız gerekir;

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Kolay gelsin! ;)

trkzmn

Diktatör
Yönetici
Administrator
Değişiklikler
* Repo kurulumu eklendi.
* Debian 10 için gerekli paket isimleri eklendi.

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi

Bu sitede AdBlock kullanılmamaktadır!

Forumumuzun gelişebilmesi için lütfen AdBlock eklentilerinizi kapatınız. Bu işlem kimi için can sıkıcı olsa da forum masraflarımızı bu şekilde karşılayabiliyoruz.

KAPATTIM
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!