Rehber Derleme işlemleri için gerekli paketler

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ is a developer platform with a number of enhancements shared for various Android devices. Become a member and benefit from the contents! ____________________________________ DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!

Celexa

#Kanger
Staff member
Administrator
Aciklama
Merhaba arkadaşlar.
Bu konu içerisinde; Kernel,rom vb. derleme işlemlerinizde gerekli paket listesini yükleme komutları bulunmaktadır. Komutlar Ubuntu 18.04 işletim sistemine göre yazılmıştır. Diğer sürümlerde de çalışmaktadır.

Yükleme için sırasıyla vereceğimiz komutlar aşağıdaki gibidir.

You need to like this in order to view this content.

Dipnot
DevOtag Ekibi:

- @hgunduz295
- @trkzmn
- @Sedenogen
- @Celexa
- @NaytSeyd

Merhaba arkadaşlar.
Bu konu içerisinde; Kernel,rom vb. derleme işlemlerinizde gerekli paket listesini yükleme komutları bulunmaktadır. Komutlar Ubuntu 18.04 işletim sistemine göre yazılmıştır. Diğer sürümlerde de çalışmaktadır.

[Hidden content][Hidden content][Hidden content][Hidden content]
[Hidden content]
Ben kurdum Pardus yüklü bilgisayarıma ama nasıl çalıştıracağım bir sürü program kurdum ama baslaticisini bulamadım.

ManisaTarzanı

Manisa tarzanı
Üye
Merhaba arkadaşlar.

[Hidden content]
Eline saglik @Celexa

Barış HIRECE

Dızcı
Geliştirici
Merhaba arkadaşlar.

[Hidden content]
Teşekkürler jojuk adam

Zahit

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar.

Yükleme için sırasıyla vereceğimiz komutlar aşağıdaki gibidir.
[Hidden content]
[Hidden content]
Ellerinize sağlık paylaşım için teşekkürler..

windowzytch

Just owZ. // Sadece owZ.
Moderatör
Ubuntu 20.04'e gelen güncellemeyle libwxgtk3.0-dev, libwxgtk3.0-gtk3-dev ismini aldı. Yani eğer Ubuntu 20.04 LTS veya daha yeni bir sürümde derleme yapacaksanız paket yükleme işlemi için alternatif olarak bu komutu kullanmanız gerekir;

You need to like this in order to view this content.
Kolay gelsin! ;)