Sorun Fastboot'a girmiyor

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!
D

DevOtagBot

Ziyaretçi
Ses kısma tuşuna basarak açın cihazı 4g de gm yazısında donar fastboota iken

trkzmn

Diktatör
Staff member
Administrator
adb reboot Fastboot yazıp yeniden başlatıyorum ama fastboot da başlamıyor.
O komut öyle değil. Komut şöyle: adb reboot bootloader
Bu komutu vererek cihazı fastboot moduna alabilirsin. Ya da cihaz tamamen kapalı iken ses kısma tuşunu basılı tutarken güç düğmesini de 10 saniye kadar tutarak cihazı fastboot moduna alabilirsin

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
O komut öyle değil. Komut şöyle: adb reboot bootloader
Bu komutu vererek cihazı fastboot moduna alabilirsin. Ya da cihaz tamamen kapalı iken ses kısma tuşunu basılı tutarken güç düğmesini de 10 saniye kadar tutarak cihazı fastboot moduna alabilirsin
tamam şimdi custom rom kurmak için fastboot oem unlock-go komutuyla oem kildini kaldırdım ardına
fastboot flash recovery twrp-3.2.1-0-seed.img komutunu vererek recovery kuruyorum recoveryi girmek için fastboot reboot recovery yazıyorum kurduğum recovery gelmesi gerekirken stock recovery geliyor?
Ses kısma tuşuna basarak açın cihazı 4g de gm yazısında donar fastboota iken
tuşlarla denedim olmuyor.

D

DevOtagBot

Ziyaretçi
Şey yapın bataryayi çıkarıp 1 dakika bekleyin ve geri takın sonra tekrar deneyin yada şu şekilde deneyin ses + düğmesi ve güç düğmesine basın i şekilde recovery e girin yada recovery i boot ettirin

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
Şey yapın bataryayi çıkarıp 1 dakika bekleyin ve geri takın sonra tekrar deneyin yada şu şekilde deneyin ses + düğmesi ve güç düğmesine basın i şekilde recovery e girin yada recovery i boot ettirin
tamam oldu ama rom kurarken "Updater process ended with signal: 7" hatası veriyor yine. qfil kurmaya rağmen düzelmedi.