Kilit General Mobile 4g android one telefon açılış ekranında kalıyor

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!
Status
Not open for further replies.

hgunduz295

Site Yöneticisi
Staff member
Administrator
qfil üzerinden stock rom yüklüyorum. Teşekkürler.
rica ederim rom yuklerken hangi rom ve ekran panelinizin orjinal 4g panelimi general mobile gm5 panelimi olduguna dikkat ediniz kurulum talimatlari iki panel icin farkli cunku bazi romlarin bunlari bu konuda detayli sekilde anlattim dilerseniz bakabilirsiniz
You do not have permission to view link Log in or register now.

Size bir sorum daha olacak. Telefona qfil üzerinden edl stock rom yükledim. Önce şifre istedi forumun verdiği şifreyi yazdım. Şifre doğru fakat data bozuk dedi. sistem format atın gibi bir şey söyledi galiba reset phone dedim. kapandı telefon. telefonun kendi stock recovery'sine girdim ordan format attım. telefonu yeniden başlattım. açılış ekranı oldu sonra telefonu açılacağı yerde birden kapandı. Ne oldu ben de anlamadım. Yardımcı olur musunuz.

Size bir sorum daha olacak. Telefona qfil üzerinden edl stock rom yükledim. Önce şifre istedi forumun verdiği şifreyi yazdım. Şifre doğru fakat data bozuk dedi. sistem format atın gibi bir şey söyledi galiba reset phone dedim. kapandı telefon. telefonun kendi stock recovery'sine girdim ordan format attım. telefonu yeniden başlattım. açılış ekranı oldu sonra telefonu açılacağı yerde birden kapandı. Ne oldu ben de anlamadım. Yardımcı olur musunuz.
Acaba şarj az olduğu için mi kapanmıştır? Yoksa başka bir şey mi var?

Status
Not open for further replies.