Kilit General mobile 4g Rom sorunu

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ is a developer platform with a number of enhancements shared for various Android devices. Become a member and benefit from the contents!

DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!
Status
Not open for further replies.
Merhabalar burdan 2 adet seed rom kurdum ikisinde de belli bir ay geçtikten sonra 1-2 ay sonra kendi kendine reset atıyor telefon. Sonra açmaya çalışıyorum 2-3 reset sonra düzeliyor ağa bağlanmıyor birçok özelliği çalışmıyor. Daha sonra orange üzerinden veri, önbellek ve dalviği siliyorum. Yeniden başlatma ekranına gelince sistem yüklü değil diyor. Anlamıyorum her şey siliniyor

hgunduz295

Emektar.
Emekli
Merhabalar burdan 2 adet seed rom kurdum ikisinde de belli bir ay geçtikten sonra 1-2 ay sonra kendi kendine reset atıyor telefon. Sonra açmaya çalışıyorum 2-3 reset sonra düzeliyor ağa bağlanmıyor birçok özelliği çalışmıyor. Daha sonra orange üzerinden veri, önbellek ve dalviği siliyorum. Yeniden başlatma ekranına gelince sistem yüklü değil diyor. Anlamıyorum her şey siliniyor
hocam kurulum talimatlarına uygun şekilde temiz kurulum yapın wipe yaparken sistem sildikten sonra romu tekrar kurmanız gerekir veyahut başka bir rom kurmanız gerekmektedir.

Status
Not open for further replies.