Sorun Gm 4G frp kıramıyorum (bu cihaz sıfırlandı sorunu)

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ is a developer platform with a number of enhancements shared for various Android devices. Become a member and benefit from the contents! DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!

muhammedbyrkn

Üye
Üye
Mesajlar
29
Arkadaşlar 2. el anakart aldım telefoncudan kartı takıp sorunsuz açtım ekran kilidi vardı desenli şekilde recovery den reset atayım kalkar diye düşündüm düşünmez olaydım , cihaz açılırken daha önce girilen bir mail hesabı istiyor qfil programı ile frp kırmaya çalıştım cihazı edl moduna alıp pcye bagladıgımda aygıt yöneticisinde hiçbir şekilde adı çıkmıyor cihazın yardım edin lütfen
 

naytseyd

Super Moderator
Yönetici
Super Mod
Mesajlar
703
Konum
Turkey
Setup olmasına gerek yok, resimde gördüğüm kadarıyla inf dosyaları mevcut. Aygıt yöneticisinde cihaz sürücüsünü ünlem olarak gösteriyor mu ?
 

muhammedbyrkn

Üye
Üye
Mesajlar
29
Hmm peki farklı bir kablo ve farklı bir PC üzerinde denediniz mi?

Bu kablodan almıştım 2 tane , ikisiyle de denedim olmadı bir kablo daha var birazdan onu da denerim ama ben bu iki kabloyla daha önce qfil stock rom attığımı hatırlıyorum umarım yanlış hatırlıyorumdur qfil için özel bir kablo mu gerekli ?
 

naytseyd

Super Moderator
Yönetici
Super Mod
Mesajlar
703
Konum
Turkey
Gerekmez fakat aygıt yöneticisinde cihaz görünmüyor diyorsunuz bu durumda sorun ya kabloda ya bilgisayarda ya da telefondan kaynaklı.
 
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Bu sitede AdBlock kullanılmamaktadır!

Forumumuzun gelişebilmesi için lütfen AdBlock eklentilerinizi kapatınız. Bu işlem kimi için can sıkıcı olsa da forum masraflarımızı bu şekilde karşılayabiliyoruz.

KAPATTIM
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!