Çözüldü GM 5 Crackling TWRP ve ROM yükleme sorunsalı

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ is a developer platform with a number of enhancements shared for various Android devices. Become a member and benefit from the contents! DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!

afacanc38

Üye
Üye
Merhaba. Elimde GM 5 cihaz var. Ancak ne yaptıysam yapayım crackling TWRP ve ROM yükleyemedim. Cihaz yalınızca seed ROM'ları ve TWRP'leri kabul ediyor. Bunun yanı sıra Wileyfox Swift için hazırlanmış postmarketOS yüklemeyi denedim fakat bu seferde cihaz açılmadı (herhalde işlemleri sırasıyla takip etmediğim için, tekrar deneyeceğim). Meğerse cihaz kendini Fastboot'a atıyormuş. postmarketOS Android değil GNU/Linux tabanlı bir işletim sistemi, bundan dolayı dosya sistemi de gitti, ancak stock ROM yükleyerek dosya sistemi sorununu çözdüm. Şu anda cihazda aşağıdaki ROM yüklü.

Bu sorunu çözmek için ne yapabilirim?

Verdiği hata (yanlış hatırlamıyorsam):
Kod:
[[email protected] Lineage OS 18]# fastboot devices 
4cb2dc7f    fastboot 

[[email protected] Lineage OS 18]# fastboot boot ./twrp-3.2.1-0-crackling.img 
Sending 'boot.img' (16946 KB)                      OKAY [  0.536s] 
Booting                                            FAILED (remote: 'dtb not found') 
fastboot: error: Command failed 
[[email protected] Lineage OS 18]#

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi

Bu sitede AdBlock kullanılmamaktadır!

Forumumuzun gelişebilmesi için lütfen AdBlock eklentilerinizi kapatınız. Bu işlem kimi için can sıkıcı olsa da forum masraflarımızı bu şekilde karşılayabiliyoruz.

KAPATTIM
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!