Duyuru GM 5 Plus Pie Romlar Hakkında Duyuru

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!

tunasahinn

Moderatör
Moderatör
Merhabalar değerli forum üyeleri, beni daha önceden farklı bir platformda da tanıyorsunuzdur. GM 5 Plus için rom çalışmaları yapıyordum. Şimdi ise buradayım ve konularımı aktarıyorum.

Ancak şöyle bir problem var ortak kullandığımız SourceForge adresini kapattık ve haliyle konuları taşımaya devam etmemin anlamı yok. Romları yeniden derleyip kendi adresime aktarmaya çalışacağım.

Pie romlar bölümündeki konuların az olmasının sebebi de budur.​

tunasahinn

Moderatör
Moderatör
Farkettim. Mi a2 lite almış sanırsam. Ha bire rom derliyor mi ye. Halbuki gm5+ eski üyeleri toplamak için iki üç tane rom yeterdi.
Bende konu açacam. Bağış toplayacam artık. Anca öyle değiştirebiliriz telefonu. Yav ciddi 'şu fakire bir sadaka' bölümü açalım.
Abicim benim GM5 Plus hakkındaki çalışmalarım zorunlu olarak durdu, elimde olan bir şey değil. Ancak yeni romlar gelecek, yeni bir tabana geçildi, Snapdragon 625(MSM8953) tabanlı. Performans hat safada.

Son düzenleme:
Abicim benim GM5 Plus hakkındaki çalışmalarım zorunlu olarak durdu, elimde olan bir şey değil. Ancak yeni romlar gelevek, yeni bir tabana geçildi, Snapdragon 625(MSM8953) tabanlı. Performans hat safada.
Yeni romlari siz mi vereceksiniz yoksa başka birisi mi paylaşacak.. Bir de kraken rom mu yoksa pixel experience mi tavsiye edersiniz pil için? Teşekkürler