Rehber GM 9 PRO Bootloader Kilidi Açma

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ is a developer platform with a number of enhancements shared for various Android devices. Become a member and benefit from the contents!

DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!
Messages
12
Likes
114
#1
Aciklama
Merhaba Arkadaşlar,
Bildiğiniz gibi çoğu GM 9 PRO kullanıcısı rom root işlerine girmekten korkmakta ve çekinmektedir. Ben de bu önyargıyı kırmak ve bu tür işlere girşimin ilk amacını anlatmak için bu videoyu çekmiş bulunmaktayım.

Dipnot
Bu tür işlere girişmeden önce lütfen EDL moda alıp telefonunuzu dump alınız !!
Bootloader kilidi açmak cihazınızı garanti dışı bırakmaz stock rom atarak kapatabilirsiniz.(Bl AÇIK BİR ŞEKİLDE DE LÜTFEN TELEFONUNUZU GARANTİYE VERMEYİN)

talimatlar
ADB Driverlerinizin yüklü olduğundan emin olunuz.Windows 10 da iseniz ADB ' yi kurduktan sonra Güncelleme bölümünden İsteğe Bağlı Sürücüler bölümünden lütfen Google Adb sürücü kalamasın onları güncelleyin.

Neler Gerekiyor ?
- 1 adet GM 9 Pro
- Adb kurulu bilgisayar
- Usb kablosu

Buradan sonrası için hiçbir anlatımda garanti vermiyorum. Cihazda bir sorun oluşursa kullanıcı sorumludur. Bir sorun oluşursa aşağı yazarsanız yardımcı olurum tabi ki.

ADB 1.5
You need to like this in order to view this content.
 
Last edited by a moderator:
Messages
36
Likes
2
#4
Anlatım için teşekkürler. Bir de Custom Rom ve TWRP Videosu gelse anlatımlı çok hoş olacak aslında :) çoğu kişi youtube da diğer videoları izleyin diyor ama GM 9 PRO için özel olsa tadından yenmez :) bu video da olduğu gibi
 
Top
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
"