Kilit Gm 9 Pro Derleme Dip Ses Sorunu

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ is a developer platform with a number of enhancements shared for various Android devices. Become a member and benefit from the contents!

DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!
Status
Not open for further replies.

musq

Üye
Üye
Öncelikle merhaba. Derleme romların bir çoğunu kullanma fırsatım oldu. Fakat hepsinde gözlemlediğim bir problem olarak hoparlörden dip ses gelmekte ve bu hışırtı şebeke görüşmelerinde hoparlör ile konuşurken çok rahatsız edici olamamakla birlikte özellikle Whatsapp vb. görüşmelerde hoparlörde veya görüntülü olarak görüşme yaparken hoparlörün dip sesini mikrofonun karşıya yönlendirmesi ve yüksek sesle konuştuğum halde sesimin hiçbir şekilde karşıdaki kişi tarafından anlaşılamaması gibi bir problemle karşılaştım. Stock romda bunu yaşamadım. Tissot ve Oğuz'un micfixini de denediğimde maalesef kayda değer bir sonuçla karşılaşamadım. Bunun için başka bir çözüm yolu var mı?

trkzmn

Diktatör
Staff member
Administrator
Merhaba,

Geç cevap için özür dilerim. Foruma bu aralar pek uğrayamıyorum.

Açıkçası niye böyle bir sorun var bilmiyorum. Daha öncede belirttiğim gibi konfigürasyon dosyaları stock romdan alındı ve güncellendi. Elimde cihaz olmadığı için ve bu cihaza desteği kestiğimiz için daha fazla yardımcı olamayacağım.

Kendiniz mixer_paths.xml dosyasını editleyerek bu sorunu kendinizce çözümleyebilirsiniz.

İyi forumlar

musq

Üye
Üye
Merhaba,

Geç cevap için özür dilerim. Foruma bu aralar pek uğrayamıyorum.

Açıkçası niye böyle bir sorun var bilmiyorum. Daha öncede belirttiğim gibi konfigürasyon dosyaları stock romdan alındı ve güncellendi. Elimde cihaz olmadığı için ve bu cihaza desteği kestiğimiz için daha fazla yardımcı olamayacağım.

Kendiniz mixer_paths.xml editleyerek bu sorunu kendinizce bir çözümleyebilirsiniz.

İyi forumlar
Saolun cevabınız için ve şimdiye kadar yapmış olduklarınız için

Status
Not open for further replies.
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
"