/*

Pie GM 9 Pro Dual Stock Rom

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ is a developer platform with a number of enhancements shared for various Android devices. Become a member and benefit from the contents!

DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!
Arkadaşlar 5 Eylül 2019 Tarihli GM 9 PRO DUAL STOCK ROM lazım. Şubat olanı yükleyip güncelleme yaparak yükselt demeyin lütfen. Direkt olarak 5 Eylül 2019 olanı lazım. Allah rızası için upload edip paylaşabilecek var mı STOCK ROM olarak rica ediyorum lütfen

MehmetKCR

Mehmet KOÇER
Moderatör
Yedeği alıp yapabilirsiniz demişti bir arkadaş? bir program ile nasıl olmaz başka türlü.
Eğer şu an stock rom da olsaydınız romu cihazdan çekerek yani bir nevi yedek alarak romu yükleyebilirdiniz ancak şu an öyle olmadığı için en sorunsuz yöntem 8.1 üzerine güncelleme yapmak gibi gözüküyor denemeniz lazım

Eğer şu an stock rom da olsaydınız romu cihazdan çekerek yani bir nevi yedek alarak romu yükleyebilirdiniz ancak şu an öyle olmadığı için en sorunsuz yöntem 8.1 üzerine güncelleme yapmak gibi gözüküyor denemeniz lazım
Şuan zaten Stock Romdayım ama nasıl yapılır edilir bilmiyorum. Bi arkadaş konu açmış bununla alakalı ama anlayamadım hiç.