/*

Rehber GM 9 Pro'ya Pixel Experience Yüklemek

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ is a developer platform with a number of enhancements shared for various Android devices. Become a member and benefit from the contents!

DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!

Merhabalar Herkese Umarım Herkes İyidir
Dün nasıl bootloader kilidinizi açabileceğinizi gösterdim.Şimdi GM 9 PRO kullanıcılarının hasretle bekelediği 1080p60 FPS harici stabil olan ANDROİD Q romu nasıl 0 dan yükleyebileceğinzi gösterelim.

Buradan sonrası için hiçbir anlatımda garanti vermiyorum. Cihazda bir sorun oluşursa kullanıcı sorumludur. Bir sorun oluşursa aşağı yazarsanız yardımcı olurum tabi ki.

Neler Gerekiyor ?
- 1 adet GM 9 Pro
- Adb kurulu bilgisayar
- Usb kablosu
-SD CARD(İçinde Rom, DM Verity, Volte Fix, MagiskManager.apk Dual iseniz DUAL SİM ACTİVATOR bulunsun.)
PACK YAPMANIZ GEREKEN DOSYALAR
DM VERİTY
You need to like this in order to view this content.
Geri kalan dosyalar https://devotag.com/threads/pixel-experience-plus-10-for-gm-9-pro.843/ da bulunmakta

Şundan da bahsedelim bazı kişiler kurulumu yaptıktan sonra kamera siyah görünmesi , flash çalışmaması gibi hatalarla karşılaşmakta. Bu sorunun çözümü single ise single Dual ise dual QFill Romu Kurup Tekrar Bootloader kilidi açıp aynı adımalrı yapamanız gerekmekte..
SİNGLE
DUAL
BİZİ STOCK ROM ÇİLESİNDEN KURTARAN BAŞTA
@trkzmn
Ve DEVOTAG EKİBİNE TEŞEKKÜRLER​

bcnalp

Üye
Üye
fastboot boot twrp yazdım kabul etmiyo (img takısı olmadığı için dosya ismini "twrp" olarak değişridim)