Kilit GM4 Android 7.1.1 Dark Mode ve Ekran Yansıtma Sorusu

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ is a developer platform with a number of enhancements shared for various Android devices. Become a member and benefit from the contents!

DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!
Status
Not open for further replies.

kurt26

Üye
Üye
GM4 Stock rom Android 7.1.1 Dark Mode Nasıl Geçilir?
Karanlık modu eklenebilir mi?Tüm tema siyah olsun.

Birde orjinal romda bile telefonu tv'ye yansıtamıyorum. Teli görüyor yansıtma onaylıyorum fakat bir süre sonra ekran kapanıyor.Çustom romlarda da olmadı.

2500 bataryası var orjinal rom mu daha çok dayanıyor ,custom rom mu?

windowzytch

Wind/owZ
Moderatör

Birde orjinal romda bile telefonu tv'ye yansıtamıyorum. Teli görüyor yansıtma onaylıyorum fakat bir süre sonra ekran kapanıyor.Çustom romlarda da olmadı.

Karanlık tema için: Karanlık tema, AOSP/Google/Android One açısından, ilk defa Android 8'de duvar kağıdına bağlı olarak ortaya çıkmıştı. GM 4G de Android One olduğu için hayır, karanlık temayı sistem dahilinde kullanamazsınız. Ancak substratum gibi tema motoru kullanarak Flux Dark gibi karanlık temaları uygulayabilir bu şekilde yetinebilirsiniz.

Ekran yansıtma için: Ben şahsen ekran yansıtmayı kendi GM 5'imde ilk defa Android 7.1.1 stok ROM'da bir AnyCast yanstma cihazına yansıtırken kullandım - Hiçbir sorun yoktu. Custom ROM'lardaki yansıtma sadece belli başlı ROM'larda var ama çoğunda ekran yansıtma çalışmakta.
Not: Android 8 itibariyle ekran yansıtma için cihazınızın televizyonla aynı ağda veya onun yerel ağına bağlı olması gerekir.

Batarya ömrü için: Stok ROM'da aktif kullanımla 4 saat zor dayanan batarya bazı custom ROM'larda 2 saat zor dayanırken bazılarında bir tam günde dayanmakta. ROM'un kernel ayarına, işlemci aktifliğine ve ne kadar aktif kullandığınıza bağlı.

MehmetKCR

Mehmet KOÇER
Moderatör

En iyi pil süresini lineage OS 17.1 de alabilirsiniz

Status
Not open for further replies.
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
"