Nougat GM5 Qfil ve Fastboot Stock Rom by trkzmn

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ is a developer platform with a number of enhancements shared for various Android devices. Become a member and benefit from the contents! DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!

hgunduz295

Emektar.
Emekli
Aciklama
@trkzmn in hazırlamış olduğu GM 5 Qfil Stock Romdur.
Fastboot olarak da kurulabilmektedir.

talimatlar
  • QFIL Tool'u indirin.​
  • Qualcoom Driverlar'ını indirin​
  • ADB Driver ve Google USB Driver'ı indirin​
  • Tüm driverları kurun ve daha sonrasında cihazınızı aldığınız kablo yardımıyla toola birlikte açın.​
  • Kablo yardımıyla cihazın pilini çıkarıp PC'ye bağlayın. Driver Qualcomm Hs Driver şeklinde gözükecektir.​
  • kablo ile bağladığınız telefonu seçin​
  • Qfil romun (klasöre çıkartılmış halinin) olduğu klasörü seçin​
  • rawprogram_upgrade.xml ve patch0.xml dosyalarını load xml kısmından seçin.​
  • Tool'dan download'a basın ve kuruluma geçin.​

Indirme
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Zahit

Üye
Üye
Aciklama
@trkzmn in hazırlamış olduğu gm5 Qfil Stock Romdur.
talimatlar

• QFIL Tool'u indirin.
  • Qualcoom Driverlar'ını indirin
  • Adb Driver ve Google USB Driver'ı indirin
  • Tüm driverları kurun ve daha sonrasında cihazınızı aldığınız kablo yardımıyla toola birlikte açın.
  • Kablo yardımıyla cihazın pilini çıkarıp pcyi bağlayan driverda Qualcomm Hs Driver şeklinde gözükecektir.
  • kablo ile bagladiginiz telefonu seçin
  • qfil romun (klasore cikartilmis halinin)oldugu klasoru secin
  • rawprogram_upgrade.xml ve patch0.xml dosyalarini load xml kismindan seçin.
  • Tool'dan download'a basın ve kuruluma geçin.
Indirme
[Hidden content]
Adamın dibisiniz saygıdeğer hocalarım ellerinize sağlık bu tool sayesinde cihazım hayata döndü

Son düzenleme:

Zahit

Üye
Üye
Aciklama
@trkzmn in hazırlamış olduğu gm5 Qfil Stock Romdur.
Fastboot olarakda kurulabilmektedir.

talimatlar

• QFIL Tool'u indirin.
  • Qualcoom Driverlar'ını indirin
  • Adb Driver ve Google USB Driver'ı indirin
  • Tüm driverları kurun ve daha sonrasında cihazınızı aldığınız kablo yardımıyla toola birlikte açın.
  • Kablo yardımıyla cihazın pilini çıkarıp pcyi bağlayan driverda Qualcomm Hs Driver şeklinde gözükecektir.
  • kablo ile bagladiginiz telefonu seçin
  • qfil romun (klasore cikartilmis halinin)oldugu klasoru secin
  • rawprogram_upgrade.xml ve patch0.xml dosyalarini load xml kismindan seçin.
  • Tool'dan download'a basın ve kuruluma geçin.
Indirme
[Hidden content]
Bu arada burda qfil tool indirin falan yazmış da bir tek adb driverleri kuruluydu bende 32 ve 64 bit diye iki kısım var hangisini yüklemek isterseniz program sizi yönlendiriyor bende bootloader modunda batarya takılı iken cmd ekranınıdan normal fabrika romu gibi yüklendi...

alo333

Üye
Üye
kardeşim bu 4g içinmi gm5 için yazmışssın ayrıca tek sim kartlımı çift simmi belirtmemişssin acıklarsan sevinirim

ertugrulboyaci

Üye
Üye
Aciklama
@trkzmn in hazırlamış olduğu GM 5 Qfil Stock Romdur.
Fastboot olarak da kurulabilmektedir.

talimatlar
  • QFIL Tool'u indirin.​
  • Qualcoom Driverlar'ını indirin​
  • ADB Driver ve Google USB Driver'ı indirin​
  • Tüm driverları kurun ve daha sonrasında cihazınızı aldığınız kablo yardımıyla toola birlikte açın.​
  • Kablo yardımıyla cihazın pilini çıkarıp PC'ye bağlayın. Driver Qualcomm Hs Driver şeklinde gözükecektir.​
  • kablo ile bağladığınız telefonu seçin​
  • Qfil romun (klasöre çıkartılmış halinin) olduğu klasörü seçin​
  • rawprogram_upgrade.xml ve patch0.xml dosyalarını load xml kısmından seçin.​
  • Tool'dan download'a basın ve kuruluma geçin.​

Indirme
[Hidden content]
paylaşım için teşekkürler

muhammedbyrkn

Üye
Üye
üstad selam ben bataryayı çıkarıp usb ile bağladıgımda edl moda geçiyor fakat aygıt yöneticisinde bırak qualcom olarak çıkmayı hiç bir şekilde telefonun ismi çıkmıyor telefon gözükmüyor aygıt yöneticisinde. Hadi gözükse bir şekilde ben driver güncelleştirip qualcom yapıcam ismini ama yok yokk. Qualcom driverları da yükledim gözükmüyor
telefona reset atmıştım dil seçme bölümünde şuan gmaili hatırlamadıgım için ilerlemiyorum o yüzden qfil atmak istedim ne öneririsin bana

hgunduz295

Emektar.
Emekli
üstad selam ben bataryayı çıkarıp usb ile bağladıgımda edl moda geçiyor fakat aygıt yöneticisinde bırak qualcom olarak çıkmayı hiç bir şekilde telefonun ismi çıkmıyor telefon gözükmüyor aygıt yöneticisinde. Hadi gözükse bir şekilde ben driver güncelleştirip qualcom yapıcam ismini ama yok yokk. Qualcom driverları da yükledim gözükmüyor
telefona reset atmıştım dil seçme bölümünde şuan gmaili hatırlamadıgım için ilerlemiyorum o yüzden qfil atmak istedim ne öneririsin bana
Fastboot atın madem qfil işe yaramadı

AdBlock Tespit Edildi

Bu sitede AdBlock kullanılmamaktadır!

Forumumuzun gelişebilmesi için lütfen AdBlock eklentilerinizi kapatınız. Bu işlem kimi için can sıkıcı olsa da forum masraflarımızı bu şekilde karşılayabiliyoruz.

KAPATTIM
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!