Nougat GM5 seed_v2 Cihaza wileyfox Crackling 7.1.2 stock rom yükledikten sonra ekranın çizgi çizgi olmasi ve acilmamasi

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ is a developer platform with a number of enhancements shared for various Android devices. Become a member and benefit from the contents! ____________________________________ DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!
İyi akşamlar ustalar
Benim bu sorum olacaktı sizlere elimde GM5 cihaz. Var ve Crackling orjinal fastboot dan yüklenen romu buldum ve bat dosyasını çalıştırdım yükledi herşey yolunda gitti ve yükleme bitti ve cihaz Boot ekranı beyaz gibi çizik çizik oldu açılmadı sorun nedir acaba yardımcı olur musunuz

hgunduz295

Site Yöneticisi
Staff member
Administrator
İyi akşamlar ustalar
Benim bu sorum olacaktı sizlere elimde GM5 cihaz. Var ve Crackling orjinal fastboot dan yüklenen romu buldum ve bat dosyasını çalıştırdım yükledi herşey yolunda gitti ve yükleme bitti ve cihaz Boot ekranı beyaz gibi çizik çizik oldu açılmadı sorun nedir acaba yardımcı olur musunuz
Hocam gm5 panelli cihazlarda crackling stock rom calismaz mavi ekran fixi hazırladık ama crackling custom romlar için yani stock romda islemiyor maalesef.
Cihazinizi kurtarmak icin edl moduna alip edl rom flashlamayi deneyebilirsiniz

hgunduz295
Ustam bilgi için teşekkürler yanlız aklıma takılan bişi var Crackling twrp yüklüyorum ama twrp açılmıyor bı kaç tane Crackling twrp kurdum ama twrp yi açamadım cihazım GM5 ondan fark eder mi donanım olarak aynilar ama

hgunduz295

Site Yöneticisi
Staff member
Administrator
hgunduz295
Ustam bilgi için teşekkürler yanlız aklıma takılan bişi var Crackling twrp yüklüyorum ama twrp açılmıyor bı kaç tane Crackling twrp kurdum ama twrp yi açamadım cihazım GM5 ondan fark eder mi donanım olarak aynilar ama
forumdaki crackling twrpyi kurun