App Google Camera GO

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ is a developer platform with a number of enhancements shared for various Android devices. Become a member and benefit from the contents! ____________________________________ DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!

Inflames

||||.1.||||
Üye
Aciklama

Google'ın geliştirmiş olduğu kamera uygulamasdır oldukça sade kullanışlı ve kaliteli olması ve de çoğu cihazda çalıştığı için oldukça avantajlıdır.
Ben 5+ cihazımda test ettim başarılı bir şekilde portre modunda çekim yapabiliyor. Tüm özellikleri sorunsuz çalışıyor.

Dipnot
Cam2api etkinleştirmeye gerek yoktur.

Indirme
You need to like this in order to view this content.

EkranGoruntuleri

Last edited by a moderator:
Aciklama

Google'ın geliştirmiş olduğu kamera uygulamasdır oldukça sade kullanışlı ve kaliteli olması ve de çoğu cihazda çalıştığı için oldukça avantajlıdır.
Ben 5+ cihazımda test ettim başarılı bir şekilde portre modunda çekim yapabiliyor. Tüm özellikleri sorunsuz çalışıyor.

Dipnot

Indirme
[Hidden content]

EkranGoruntuleri
Kanka havoc os pie kursam onda çalışır mı taban kraken rom şuan miui 10 nougattayüm düzgünce çalışıyor sa geçiyorum havoca durduruldu hatası veriyor mu iyice gözlemleyip yazarsan sevinirim havoc os ta çalışır da yarın havocu atıp kurucam

Aciklama

Dipnot

Indirme
[Hidden content]

EkranGoruntuleri