/*

Rehber Gsi Romlar Listesi

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ is a developer platform with a number of enhancements shared for various Android devices. Become a member and benefit from the contents!

DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!

Inflames

||||.1.||||
Üye
Aciklama
Merhaba arkadaşlar size GSI romları bulabileceğiniz bir kaç kaynak göstermek istedim. Buralardan gsilerin güncel sürümünü takip edebilir ve indirebilirsiniz.

Dipnot
Bazı OS GSI'lere güncel halini ekleyebiliyorlar bir önceki sürüm çalışırken güncel sürüm çalışmaya bilir. Kurduğunuz GSI'nin yedeğini bulundurun.

Indirme
You need to like this in order to view this content.

Last edited by a moderator:

Inflames

||||.1.||||
Üye
ErfanGsı'daki romların hiçbiri çalışmıyor.Romların bootlogoları geliyor.Ama devamı gelmiyor.
Her gsi her telefonda çalışmaz. Ve Erfan OS gsi ler paylaştığı için genel olarak çoğu telefonda çalışmaması veya hatalı davranması normal. Hangi cihazda denediniz?

Her gsi her telefonda çalışmaz. Ve Erfan OS gsi ler paylaştığı için genel olarak çoğu telefonda çalışmaması veya hatalı davranması normal. Hangi cihazda denediniz?
Gm5 plus Pie Caf kernelli romun üstüne kuruyorum.Bazı sitelerde /vendor/overlay dosyalarını silin diyorlar bende işe yaramadı.Ayrıca permissiver ziplerin versiyonları hakkında bilgi verirmisiniz?

Inflames

||||.1.||||
Üye
Gm5 plus Pie Caf kernelli romun üstüne kuruyorum.Bazı sitelerde /vendor/overlay dosyalarını silin diyorlar bende işe yaramadı.Ayrıca permissiver ziplerin versiyonları hakkında bilgi verirmisiniz?
Şu an için GM 5 plus OS gsi romları açmıyor boşuna denemeyin