Recovery [GT-I8190] Teamwin Recovery Project 2.7.0.0

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ is a developer platform with a number of enhancements shared for various Android devices. Become a member and benefit from the contents!

DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!

ManisaTarzanı

Manisa tarzanı
Üye

Merhaba arkadaşlar bu yazımda size Galaxy S3 Mini I8190 modeli için olan TWRP'yi ve nasıl kurulduğunu paylaşacağım.

Gerekenler:

• Windows XP ve üzeri işletim sistemine sahip bir bilgisayar
  • Bilgisayarınız ile cihazınız arsındaki bağlantı için bir USB kablosu
  • Cihazının tam şarjda olmasını tavsiye ederim.
  • TWRP yüklemek için gerekli odin3.07

KURULUM
1.ADIM

Linklerini konunun en aşağısında vereceğimiz S3 Mini için olan TWRP dosyasını istediğiniz herhangi bir klasöre kaydedin. (Örn: S3 Mini TWRP)

2.ADIM

En altta linkini verdiğimiz Odin dosyasını indirip açıyoruz.

3.ADIM

Odindeki PDA kutucuğuna tıklayın ve 1.Adım'daki kaydettiğiniz klasörün içindeki twrp2.8_golden.nova.20140911.tar.md5 dosyasını seçiyoruz ve sonra Odin programının aşağıdaki resimle aynı olmasına dikkat ediyoruz.

4.ADIM

Telefonumuzu kapatıyoruz ve "DOWNLOAD MOD"una alıyoruz. Cihazı Download Moduna almak için Açma Kapama + Menü (Home) + Ses Kısma tuşlarına beraber basıyoruz. Karşınıza gelecek olan ekranda Ses Açma tuşuna basarak ilerliyoruz ve karşımıza sağdaki fotoğraftaki gibi bir ekran gelmesi gereklidir.

5.ADIM

Telefonumuzu USB kablosuyla bilgisayarımıza bağlıyoruz.

6.ADIM

Bilgisayarımızda açık olan Odin programında şöyle bi görüntü belirecektir.

NOT: Orada yazan değerin önemi yoktur. 0:[COM3] veya 0:[COM4] olabilir.

7.ADIM

Start butonuna basın.

8.ADIM

Start'a basıp bekledikten sonra Odin'in 0:[COM3] yazan kısmın üzerinde YEŞİL renkli bir PASS yazısı göreceksiniz. Bu işlem tamam demektir. Cihazınızı Recovery Mod [SES AÇMA + HOME + GÜÇ] 'a alıp işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

You need to like this in order to view this content.
You need to like this in order to view this content.

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
"