Portal iPhone 13 Pro Max'in Devasa Bir Kamerayla Geleceğini Gösteren Kılıfları Açığa Çıktı

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ is a developer platform with a number of enhancements shared for various Android devices. Become a member and benefit from the contents! DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!

canshadyy

Üye
Üye
Mesajlar
1
Konum
Kyyiv, Ukraine
25bbf18.jpg


Apple'in iPhone 13 Pro Max modelleri için hazırladığı silikon kılıfların görüntüleri sızdırıldı. Twitter üzerinden paylaşılan görüntüler, lansman için tüm detayların tamamlanmış olduğunu gösterir nitelikte. Bu lansman, çok büyük ihtimalle 14 Eylül Salı günü gerçekleştirilicek.

Her şey beklentilere göre giderse, Apple'ın bu ayın sonlarında iPhone 13'i duyurduğunı görmeliyiz. Ve şimdi daha önce söylentilere göre iPhone 12'lerden ziyade gerçekten bu adı taşıyacağını daha kesin olarak bilebilirsiniz.

Apple'ın iPhone 13'e karşı karar verip vermeyeceği ve bunun yerine 12s takma adını kullanıp kullanmayacağı konusunda uzun zamandır sorular olsa da, yeni bir Twitter videosu, apple iPhone 13 Pro Max kılıfları yığını aracılığıyla gerçek adı ortaya çıkarmış gibi görünüyor.

Başlangıçta Silinmeden @PinkDon1 önce Twitter hesabı tarafından paylaşılan video, şimdi Majin Bu tarafından yeniden yüklendi ve apple'ın bir ton iPhone 13 Pro Max Silikon Kılıfı gibi görünen şeye bir kez daha göz attı.

iPhone 13 Pro Max Silikon Kılıf #Apple #IPhone13 pic.twitter.com/jkcQ0sdtXF

— Majin Bu 🫵 (@MajinBuOfficial)
5 Eylül 2021

Kasalar ve ambalajlar, Apple'ın kendi kasalarının nasıl görünmesini beklediğimizle eşleşiyor gibi görünüyor ve bu kısa videoda gösterilen sayı, Apple veya tedarikçilerinden biri tarafından işletilen bir dağıtım tesisinde olduklarını gösteriyor.

Bazıları, Apple'ın sayının şanssız olduğuna inanan insanlardan sayının kendisiyle ilgili fobilere kadar çeşitli potansiyel sorunlar nedeniyle 13 sayısını kullanmaktan kaçınıp kaçınamayacağı konusunda merak ediyordu. "S" yıllarının artık geçmişte kaldığını düşünenlerin bir kısmıyla, bu artık daha az olası görünüyor.

Apple'ın iPhone 13'ü, söylentiler doğruysa, yeni, daha küçük bir çentiğin yanı sıra geliştirilmiş kameralar ve süslü bir 120Hz ProMotion ekranla birlikte gelecek. Apple'ın ne dediğine bakılmaksızın şimdiye kadar yapılmış en iyi iPhone olacak.


Kaynak
 
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Bu sitede AdBlock kullanılmamaktadır!

Forumumuzun gelişebilmesi için lütfen AdBlock eklentilerinizi kapatınız. Bu işlem kimi için can sıkıcı olsa da forum masraflarımızı bu şekilde karşılayabiliyoruz.

KAPATTIM
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!