Sorun Lineage os 16 pixel experience

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!

ertkz

Üye
Üye
Slm arkadaslar konu basliginda yazdigim gibi yeni ve guncel olarak lineage ve pixel rom derleyebilirmisiniz su dot os ta yeni alt yapidan falan bahsesilmis performans pil omru iyi olan yeni ve gunce olarak lineage ve pixel den yaparsaniz cok seviniriz gm5 plus cihazima pixel rom yukledim su an dinlenmesi icin kenara koydum gm4g kullaniyorum burada paylasilan seed lineage 9 yukledim rim cok iyi gm5 p den daha iyi calisiyor tipki boyle performansi iyi olani gm5 plus icin yapsaniz size dua ederim saygilar hepinize kolay gelsin

ertkz

Üye
Üye
Peki su an gm4 de kullanilan romu diger cekirdekleri acarak zimage dosyasinida kernele ekleyerek gm5 plus a yuklesek calisirmi gerekli duzenlemelwri yapsam is basa dustu

trkzmn

Diktatör
Staff member
Administrator
Peki su an gm4 de kullanilan romu diger cekirdekleri acarak zimage dosyasinida kernele ekleyerek gm5 plus a yuklesek calisirmi gerekli duzenlemelwri yapsam is basa dustu
Gm 4g'teki romun kernelini değiştirerek gm 5 + yükleseniz dahi rom açılmayacaktır.

ertkz

Üye
Üye
Peki ne yapabiliriz en azindan dot os un linki kalkmis eklenecek yazilmis onu yukleyebilirmiainiz ben bir cok romu denedim ama gm5 plus stok oreo gibi calisan seri bir perfirmans alamadim pie romlardan rom kaynaklari yenilendi demissiniz en azindan siz destegi kestiniz son romu yukleyebilirseniz iyi olur yada bana rom build edebilmem icin yardimci olun linux altyapim var