App Lucky Patcher [Root]

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!

Inflames

||||.1.||||
Üye
Aciklama
Uygulamalarda lisans denetimini kaldırma, reklamları kaldırma ve ya satın alımları beleş yapabileceğiniz çok yarayışlı bir uygulama. Kullanmayı bilemeyen arkadaşlar için de kısa bir anlatım geçiceğim.
talimatlar
1) Uygulamayı kurun ve gerekli root izinlerini verin.
2) Bunları hangi uygulamada yapmak istiyorsanız onu seçin.
3) Yapacağınız her neyse hepsini seçmeden teker teker yapın uygulamayı seçin ve "yama menüsü" seçeneğine tıklayın
Uygulamada: Paralı bir uygulama ve lisans doğrulaması yapıyorsa; "lisans doğrulamasını kaldır" seçip otomatik modlara tıklayıp en üsttekini seçin ben Minecraftda denedim %26 şans var dedi ve sorunsuz çalıştı. Yani kendi crackli Minecraft uygulamamı yaptım çok bir zorluğu yok.
Para vs hilesi için oyunlarda veya uygulamalardaki para ile satılan özelikleri kullanmak için; "uygulama içi ve lvl emulasyonlarına yardımcı yama" seçeneğini seçin ve seçili olan kalsın ve uygula deyin. Sonrasında uygulamayı başlat diyin ve bazı uygulamalarda internet açarak bazılarında gerek kalmadan paraya satılan şeylerin üstüne tıklayarak Lucky Patcher penceresi açılcak ondaki seçenekleri seçin tamam deyin ve oyunun/uygulamanın zevkini çıkarın. Ben birkaç uygulama ve oyunda denedim %42 şans dediği halde oldu.
EkranGoruntuleri

You need to like this in order to view this content.