Portal MellowPlayer : Çeşitli Müzik Akış Hizmetlerini Destekleyen Açık Kaynak Müzik Çalar.

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ is a developer platform with a number of enhancements shared for various Android devices. Become a member and benefit from the contents!

DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!

AcikVeOzgurFOSS

Moderatör
Staff member
Moderatör
Messages
54
Likes
113
#1
Kısa açıklama: MellowPlayer, Web tabanlı müzik akış hizmetlerini Linux ve Windows'a entegre etmenizi sağlayan ücretsiz ve açık kaynak bir masaüstü uygulamasıdır.

Kuşkusuz birçok kullanıcı, mağazalardan tek tek müzik satın almak veya bir koleksiyon indirmek yerine en sevdikleri müzikleri dinlemek için akış hizmetlerini kullanmayı tercih ediyor.

Tabii ki, akış hizmetleri yeni müzikleri keşfetmenize ve sanatçıların daha geniş bir kitleye kolayca ulaşmasına yardımcı olmasını sağlar. Ancak, birden fazla müzik akışı hizmeti (Soundcloud, Spotify, YouTube müzik, Amazon müzik, vb.) ile bilgisayarınızı kullanırken bunları etkili bir şekilde kullanmaya çalışmak genellikle can sıkıcı hale gelir.

Bir masaüstü uygulaması, akış hizmetlerini hem Windows hem de Linux'ta ücretsiz olarak entegre etmenize izin verirse ne olur? Bu yazıda böyle bir uygulama hakkında konuşacağım ‘MellowPlayer'.

MellowPlayer: çeşitli akışlı müzik servislerini entegre etmek için açık kaynak uygulaması

MellowPlayer, birden fazla akış hizmetini entegre etmenizi ve hepsini tek bir arayüzden yönetmenizi sağlayan ücretsiz, açık kaynak bir çapraz platform masaüstü uygulamasıdır.

Entegre edebileceğiniz desteklenen birkaç akış hizmeti vardır. Ayrıca, her bir hizmetten deneyiminizi değiştirmek için belirli bir kontrol seviyesine sahip olursunuz. Örneğin, YouTube'yi reklamları otomatik olarak atlayacak veya sessize alacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

Hem Windows hem de Linux için çapraz platform desteği kesinlikle bir artı noktadır.

Akış hizmetlerini yönetme yeteneğinin yanı sıra, müziği kolayca kontrol etmek için oynatıcıyı sistem tepsinizle entegre eder. Bu, müzik çaları kontrol etmek için klavyenizdeki medya tuşlarını kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Resmi olarak desteklenmeyen yeni bir hizmeti uygulama içinde kendiniz için bir eklenti oluşturarak ekleyebileceğinizi de belirtmek gerekir. Size daha fazla bilgi vermek için aşağıdaki tüm temel özellikleri vurgulamama izin verin.

MellowPlayer'in özellikleri

  • (Windows & Linux çapraz platform )
  • Ücretsiz & Açık Kaynak Kodlu
  • Eklenti tabanlı Uygulama, bir eklenti oluşturarak yeni bir hizmet eklemenizi sağlar
  • Hizmetleri sistem tepsisiyle yerel bir masaüstü uygulaması olarak bütünleştirir
  • Kısayol tuşlarını destekler
  • Bildirim desteği
  • Dinleme geçmişi
Mellowplayer'ı Linux'a yükleme

MellowPlayer bir Flatpak paketi olarak kullanılabilir. Bazıları için hayal kırıklığı yarattığını biliyorum, ancak Linux için sadece Flatpak ve Windows için yürütülebilir bir dosya. Bilmiyorsanız, başlamak için Linux'ta Flatpak kullanma kılavuzumuzu takip edin.

MellowPlayer'i İndir.
Kaynak: It's Foss

Bizi Telegram kanalımızdan takip edin
Diğer yazılarımızı okumak için tıklayın
 
Top
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
"