Kilit MIUI GSI PlayStore dışı uygulama yüklemiyor

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ is a developer platform with a number of enhancements shared for various Android devices. Become a member and benefit from the contents! DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mahmutseyhan.2013

Üye
Üye
Merhaba. Ben kendi telefonuma göre MIUI GSI arıyordum. En sonunda günlük kullanıma uygun bir tane buldum. Ancak market dışı bir uygulama yükleyemiyor.
Uygulama yüklenemedi hatası verip duruyor. Sanırım paket yükleyicisinin apk yükleme gibi bir izni yok. Boşuna bilinmeyen kaynakları işaretle demeyin ya da apk bozuk demeyin olmuyor. Bunu nasıl düzeltebilirim acaba?

---------------------Çözüldü-‐-----------------
Sorunu cozdum gelistirici seceneklerinden miui optimizasyonunu kapatinda yuklendi ama geri acinca yine yuklemiyor
-------------------------------------------------------------

Son düzenleme:

hgunduz295

Emektar.
Emekli
Merhaba. Ben kendi telefonuma göre MIUI GSI arıyordum. En sonunda günlük kullanıma uygun bir tane buldum. Ancak market dışı bir uygulama yükleyemiyor.
Uygulama yüklenemedi hatası verip duruyor. Sanırım paket yükleyicisinin apk yükleme gibi bir izni yok. Boşuna bilinmeyen kaynakları işaretle demeyin ya da apk bozuk demeyin olmuyor. Bunu nasıl düzeltebilirim acaba?
3.parti paket yükleyicisi ile kurulum yapmayı deneyin gsiyi rootlumu rootsuz mu kullanıyorsunuz

mahmutseyhan.2013

Üye
Üye
3.parti paket yükleyicisi ile kurulum yapmayı deneyin gsiyi rootlumu rootsuz mu kullanıyorsunuz
3.part paket yükleyici derken anlamadım ancak gapps de kurdum içinde Google package installer varmış ancak yine olmadı bu arada MIUI rootsuz bootloop ta kalıyor root atinca ancak recovery den dosya değiştirebilirim build prop gibi text degistireceksemde sdcard a kopyalayip duzenlerim sıkıntı yok

hgunduz295

Emektar.
Emekli
3.part paket yükleyici derken anlamadım ancak gapps de kurdum içinde Google package installer varmış ancak yine olmadı bu arada MIUI rootsuz bootloop ta kalıyor root atinca ancak recovery den dosya değiştirebilirim build prop gibi text degistireceksemde sdcard a kopyalayip duzenlerim sıkıntı yok
eğer root bilginiz var ise aynı miui surumune eş başka bir gsiden sistem apksı alıp sizin roma eklemeyi deneyin j7prime miui gsi çalıştırmasına bile şaşırdım

Son düzenleme:

mahmutseyhan.2013

Üye
Üye
eğer root bilginiz var ise aynı miui surumune eş başka bir gsiden sistem apksı alıp sizin roma eklemeyi deneyin j7prime miui gsi çalıştırmasına bile şaşırdım
Calistirmaz mi j7 prime be ya 😄 Genel olarak redmi note 7 ve globaller de calisiyor. Miuimix CN fln bunlarda birsure bootloopta kalip yeniden baslatiyor. Buldugum miui gsilerin cogusunda parlaklik sorunu vardi deepsleep sorunu vardi ama bunda yok cok sansliyim 😂 Arada bi lag yapiyor apk yukleyemiyor. Isterseniz gsi linkini atayim belki buglari fixleyip rom yapmak istersiniz. Baska miui dan alinan package installer da ise yaramadi

mahmutseyhan.2013

Üye
Üye
o gsi ile ilgili başka bu sorunu yaşayan kişi var mı?(tercihen j7 prime kullanmayanlardan)
Bak onu bilemem iste 😅 Ama var ya cok iyi gsi buglarini yaziyom

1-Sesi kapasitesinden az cikmakta
2-ADB
3-Uygulamalarda seyrek takilma ozellikle google uygulamalarinda
4-Bluetooth Pairing (Sadece dosya gondermelik)
5-Kulaklik algilama (Play store da lesser diye bi uygulama var onla çozuluyor)
6-Pil tasarufunda ve ekran kapali iken sistem cokmesi normalde olmuyor
7- APK yuklenmiyor /system/priv-app/ a atarak yukluyorum
8- Mobil Paylasim calismiyor
9- Pil biraz hizli tukeniyor ya da bana oyle geliyor
10-Arama sirasinda yakinlik sensoru ekrani kaparsa aramayi kapatiyor. Ayarlarindan yakinlik sensoru kapatiliyor yani burdanda bu sorun kalkiyor

Bunlar disinda bisey gormedim :) Uygulama fln yukleyemedim cunku 🤣 Logcat te atayim diyecem ne rootla aciliyor sistem ne adb si calisiyor. Bir fikri olan var mi? 😄😁

mahmutseyhan.2013

Üye
Üye
MIUI izinlerini kontrol edin çevrimiçi kontrol yapıyorsa internet bağlantınızı kapatarak deneyin.
Ayarlardaki izinleri diyorsan olmuyor onu da denemistim netten de kontrol yapmiyor zaten yukle der demez cubugu hemen sona kadar gidiyor ve hemen de Uygulama yuklenemedi.
Bu paket yukleyicisini sistemdeki bir dosyadan izin veremezmiyiz ne yapilcaksa yaparim. J7 prime a da bi miui ciksin ya 😄

Son düzenleme:

naytseyd

Super Moderator
Yönetici
Super Mod
Ayarlardaki izinleri diyorsan olmuyor onu da denemistim netten de kontrol yapmiyor zaten yukle der demez cubugu hemen sona kadar gidiyor ve hemen de Uygulama yuklenemedi.
Bu paket yukleyicisini sistemdeki bir dosyadan izin veremezmiyiz ne yapilcaksa yaparim. J7 prime a da bi miui ciksin ya 😄
Romun mimarisine uygun apk indirdiğinizden emin misiniz? Örnek olarak 32 bit mimariye 64 bit kurmaya çalışmak gibi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi

Bu sitede AdBlock kullanılmamaktadır!

Forumumuzun gelişebilmesi için lütfen AdBlock eklentilerinizi kapatınız. Bu işlem kimi için can sıkıcı olsa da forum masraflarımızı bu şekilde karşılayabiliyoruz.

KAPATTIM
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!