Sorun OEM kilidi açık olunca güncelleme gelir mi?

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ is a developer platform with a number of enhancements shared for various Android devices. Become a member and benefit from the contents!

DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!
GM 9 PRO D kullanıyorum TWRP yüklemeye çalışmıştım fakat olmamıştı. OEM kilidi açmıştım, geliştirici seçeneklerinden de kapanmıyor pasif şekilde gösteriyor basılmıyor. Şimdi GM Android 10 güncellemesi verirse bana gelir mi? OEM kilidi açık olduğu için gelmez mi?

hgunduz295

Emektar.
Emekli
GM 9 PRO D kullanıyorum TWRP yüklemeye çalışmıştım fakat olmamıştı. OEM kilidi açmıştım, geliştirici seçeneklerinden de kapanmıyor pasif şekilde gösteriyor basılmıyor. Şimdi GM Android 10 güncellemesi verirse bana gelir mi? OEM kilidi açık olduğu için gelmez mi?
gelir ama kurulmayabilir oyle olursa stock romu bastan atarsiniz

eymenhudaua

Moderatör
Moderatör
Bootloader kilidinizi kapatmanız gerekir.

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
"