R [OFFICIAL] [SEED] Stellar OS S1.0 Aquarix for Seed

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ is a developer platform with a number of enhancements shared for various Android devices. Become a member and benefit from the contents! DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!

WindowZ414

Wind/owZ
Moderatör
125198260-75250e80-e261-11eb-95e7-8cf10619b24a.png

Kod:
#include <std_disclaimer.h>
/*
*Garantiniz... hâlâ geçerli mi?
*
* Brick'lenmiş cihazlardan, ölü SD kartlarından,
* termonükleer savaştan, veya alarm uygulaması düzgün çalışmadığından işinizden atılmanızdan sorumlu değilim. Lütfen
* yüklemeden önce ROM'un içindeki özelliklerden şüpheniz varsa
* araştırma yapın. Bu değişiklikleri yapmayı seçen SİZsiniz, ve eğer
* cihazınızı bozmaktan dolayı parmağınızı bana doğrultursanız, size güleceğim.
*/

Aciklama

Stellar OS, tüm dünyadaki kişiler tarafından geliştirilen, ek özellikli, LineageOS tabanlı, optimize edilmiş Android satış-sonrası (aftermarket) yazılımıdır.

LineageOS açıklamasını alıntılayacak olursak:
"LineageOS, Android komünitesi içindeki bir sürü kişiden ek katkılarla Android Açık Kaynak Projesi (AOSP) üzerine tabanlıdır. Herhangi bir Google uygulamasının yüklü olmasına gerek kalmadan kullanılabilmektedir. Aşağıda Google tarafını geri yükleyen başka Android projesinden gelen bir paket linklenmiştir. LineageOS hâlâ, yine de yavaş yavaş açık kaynaklı hale getiriliyor olan, türlü türlü donanıma-özel kod içermekte."

Vanilla ve GApps türleri sunmaktayız. Bir vanilla türünü yüklerseniz, tek desteklenen GApps paketi MindTheGApps'tir. (GApps derlemeleri boşluk sorunlarından dolayı birkaç cihaza mevcut değildir.)

talimatlar

12 Ağustos 2021 tarihli derlemedir.

[Seed TWRP'nin yüklü olduğunu farz ediyorum.]
1- Android 11 ARM için GApps'i indirin. Weeb GApps için link indirmelerde verilmiştir.
2- İndirdiğiniz Magisk sürümünün dosya uzantısını zip olarak değiştirin. Sürüm 21.0'dan itibaren bu böyle çalışıyor.
3- TWRP'ye yeniden başlatın. Sil > Gelişmiş sil > [Dalvik/ART Önbelleği'ni, system'ı, data'yı ve cache'i işaretleyin.] > Kaydıraç sağa.
4- Silme bitince, ana menüye gidin > Yükle > /path/to/StellarOS-S1.0-Aquarix-20210812-OFFICIAL-seed.zip
5- GApps, Magisk ve Migrate paketlerini de ayrıca sıraya ekleyin.
6- Kaydıraç sağa. Bir fincan kahve almayı unutmayın. Bu uzun sürecek. ;)
7- Yükleme bitince, sadece açılışı bekleyin, istediğiniz gibi kurun ve gitmeye hazırsınız!

EkranGoruntuleri

owZ' Stuff

Indirme

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Dipnot

ÖNEMLİ: Eğer başka bir ROM'dan geliyorsanız, format data yapmanız gerekiyor (TWRP'de "yes" yazdığınız yer).
ÖNEMLİ: OTA güncellemeleri kurulum sihirbazında (ya da, cihazı zaten kurduysanız, geliştirici seçeneklerinde) kurtarma güncellemesini etkinleştirmeyi gerektiriyor - Güncellemeler TWRP'yi desteklemezler.

Hakkında:
Özellikler:

• Ağustos güvenlik yaması​
  • GApps derlemelerinde başka değişikliklere gerek kalmadan Magisk Hide İLE geçen SafetyNet​
  • Tonla iyileştirmeler​
  • Yeni duvar kağıtları & açılış animasyonu​
  • Hızlı ayarlar (QS) özelleştirmesi (Renk tonu, özelleştirici, veri kullanımı)​
  • Durum çubuğu özelleştirmesi (4G/LTE değiştirme, yeni NFC & VoLTE simgeleri)​
  • Bildirimden uygulama kapatma​
  • Notification pulse​
  • KitKat tarzı bildirim satırı​
  • Ekran görüntüsü sesi kapatıp açma​
  • Uygulama başına ses​
  • WiFi & Bluetooth zaman aşımı​
  • Akıllı Şarj & Kesme​
  • Sensör, Wakelock, Alarm engelleyici​
  • Kilit ekranında pil bilgisi​
  • Gelişmiş microG desteği (imza sahtekarlığı, konum desteği)​
  • ...ve daha fazlası (önerileri kabul ediyoruz)​
İlk yayınlamanın odağı gerekli ince ayar ve Android optimizasyonu setidir.

Hatalar

Çalışanlar ne:
  • Her şey :p
Hatalar:
  • Hata mı? O da ne? 🤪

Tesekkurler

Ana cihaz kaynakları: @trkzmn ve @Celexa
Resmi geliştiricilik için onay, resmi derlemeler için CI izni ve hata düzeltme: @nift4
Tester: @mrnsxx

Kaynaklar https://github.com/Stellar-OS (ROM) ve https://github.com/Stellar-Devices (Cihazlar) adreslerinde mevcuttur.

ROM İS sürümü: 1.0
Taban: LineageOS 18.1

Sürüm Bilgisi
Durum:
Stabil
Mevcut stabil sürüm: 1.0
SELinux Durumu: Permissive
Yayınlama tarihi: 14 Ağustos 2021​

boranoglu

Üye
Üye
Dostum AmyRom a göre artı ve eksileri hakkında kısa da olsa bilgi verebilir misin. WiFi den mahrum kaldık bir süre salt deneme amaçlı indiremiyorum :)

WindowZ414

Wind/owZ
Moderatör
Dostum AmyRom a göre artı ve eksileri hakkında kısa da olsa bilgi verebilir misin. WiFi den mahrum kaldık bir süre salt deneme amaçlı indiremiyorum :)
ROM'un tüm özellikleri gönderide yer almaktadır. amyROM'a kıyasla artıları var daha çok. Gönderiyi tamamıyla okuyabilir ve önemli şeyler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

AdBlock Tespit Edildi

Bu sitede AdBlock kullanılmamaktadır!

Forumumuzun gelişebilmesi için lütfen AdBlock eklentilerinizi kapatınız. Bu işlem kimi için can sıkıcı olsa da forum masraflarımızı bu şekilde karşılayabiliyoruz.

KAPATTIM
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!