Q Oneplus apps Port lazım...

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ is a developer platform with a number of enhancements shared for various Android devices. Become a member and benefit from the contents!

DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!
Merhaba sayın geliştiriciler. Xiaomi cihazımda Aosp rom kullanıyorum. OnePlus arama kişiler ve mesajlar uygulaması portuna ihtiyacım var. Lütfen yardım edebilir misiniz??

MehmetKCR

Mehmet KOÇER
Moderatör
Merhaba sayın geliştiriciler. Xiaomi cihazımda Aosp rom kullanıyorum. OnePlus arama kişiler ve mesajlar uygulaması portuna ihtiyacım var. Lütfen yardım edebilir misiniz??
OxygenOS Gsi rom kurabilirsiniz eğer cihazınızın treble desteği varsa

Evet mevcut. Fakat parmak izi çalışmıyor ve bazı sıkıntılar var. Aosp romda o sıkıntılar yok ve ben Oneplus uygulamalarını daha çok beğeniyorum. Onun için böyle bir talepte bulundum.

Merhabalar. Gönderdiğiniz linkteki portları daha önce denedim. Fakat Google uygulamalarından çok bir farkı yok. Daha yeni sürümleri var mıdır acaba ?

hgunduz295

Emektar.
Emekli
Merhabalar. Gönderdiğiniz linkteki portları daha önce denedim. Fakat Google uygulamalarından çok bir farkı yok. Daha yeni sürümleri var mıdır acaba ?
yeni sürümleri google uygulamaları gibi değil mi? yada farkı var mı?
hocam bu denenmiş yeni sürümü varsada denenmediginden ne kadar sağlıklı çalıştıgı ile ilgili bi fikrimiz olmayabilir.

MehmetKCR

Mehmet KOÇER
Moderatör
Yeni sürümleri daha sade ve özelleştirilmiş. Gerçekten çok hoşuma gidiyor. Bir imkan varsa eğer çok iyi olur diye düşündüm.
Magisk de oxy if denilen modül var onu deneyebilir misiniz eğer Gsi beğenmediyse iz belki bu işinizi görebilir

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
"