Pie ONEUI 1.1 Samsung Galaxy A50 Stock Rom

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ is a developer platform with a number of enhancements shared for various Android devices. Become a member and benefit from the contents!

DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!

hgunduz295

Emektar.
Emekli
Messages
797
Likes
2,566
#1
Aciklama
Samsung Galaxy A50 stock romudur 505f modeli içindir.


EkranGoruntuleri
talimatlar

Odin programını açın.
Cep telefonunuzu Download Mode ile açın ve USB kablo yardımı ile bilgisayarınıza bağlayın.
Ses Açma (Volume Up) tuşuna basın ve bilgisayarınızın cep telefonunuzun driver dosyalarını kurmasını ve cihazı tanımasını bekleyin. Eğer cihaz sürücüleri otomatik olarak yüklenmezse bilgisayarınıza Samsung Kies indirerek Samsung cihaz sürücülerini toplu olarak kurabilirsiniz.
Bilgisayarınız ile cep telefonunuz arasındaki bağlantıda herhangi bir sorun yoksa ODIN programı üzerinde ID:COM yazan kısımda bilgisayarın USB COM portunun numarası gözükecektir. Programın LOG kutucuğunda da cihazınızın bağlandığına dair bilgi mesajını okuyabilirsiniz.
ODIN üzerinde AP kutucuğunun üzerine tıklayarak cep telefonunuza uygun olarak indirmiş olduğunuz stock rom dosyasını seçin. Bu aşamada program dosya boyutuna göre birkaç dakika boyunca yanıt vermeyebilir, programı kapatmadan bekleyin.
ODIN hazır olduğunda Start butonuna basarak stock rom yükleme işlemine başlayın. Bu işlem stock rom dosyanızın büyüklüğüne göre 10-15 dakika arasında sürebilir, bazı durumlarda bu süre daha da uzayabilir.
PASS! yazısını görene kadar cep telefonunuz ile bilgisayarınız arasındaki usb bağlantısını koparmayın, aksi halde cep telefonunuza kalıcı hasar verebilirsiniz.

Indirme
You need to like this in order to view this content.


 
Last edited:
Top