Pie Pixel Experience Plus for GM 9 Pro

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ is a developer platform with a number of enhancements shared for various Android devices. Become a member and benefit from the contents!

DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!

eymenhudaua

Moderatör
Moderatör

Bu yazımda sizlere GM 9 Pro cihazı için hazırlamış olduğum Android 9 tabanlı Pixel Experience Plus 9 romunu tanıtacağım.

Cihazınıza yapacağınız müdahaleler sonucunda oluşan hatalar ve problemlerin sorumlusu ben değilim. ROM'da hata yoktur. Hata ile karşılaşırsanız t.me/skrrthanze telegram hesabımdan bana ulaşırsanız yardımcı olurum.
EkranGoruntuleri
talimatlar
ROM dosyasını indirin.
İndirdiğiniz ROM'u cihaz hafızasına ya da hafıza kartınıza yükleyin.
TWRP'yi açın.
Cihaz TWRP modunda iken Wipe > Advanced Wipe > System, Dalvik ve Data seçin ve temizleyin.
Ana menüye dönüp Install > Select Storage butonundan ROM'u attığınız yeri seçin ve ROM zipini seçip kaydırın.
İşlem bittikten sonra Reboot System diyerek sistemi yeniden başlatın.
Hatalar
YOK!
Indirme
You need to like this in order to view this content.

Last edited:

burc19

Üye
Üye
Hocam eline sağlık da bir şey aklımı kurcalıyor bundan 2 ay önce yüklediğim pex9 ile ne farkı var ?

şu anda telefonuma yüklü olan pex 02 11 2020 tarihli.

eymenhudaua

Moderatör
Moderatör
Hocam eline sağlık da bir şey aklımı kurcalıyor bundan 2 ay önce yüklediğim pex9 ile ne farkı var ?

şu anda telefonuma yüklü olan pex 02 11 2020 tarihli.
O ROM porttu. Bu derleme ROM. Daha stabil, daha hızlı ve cidden hiç bug yok.

HaYaLDiR

Üye
Üye
ROMu dün gece kurdum, Wifi çekimi zayıf olduğunda ya da ekran kilitlendiğinde kopuyor, yeniden bağlanmıyor. Kayıtlı olan ağa bağlan deyince de bağlanmaya çalışıyor, bir süre sonra başaramıyor ve "Kaydedildi" diyor. Bundan başka bir hatasını görmedim.

MehmetKCR

Mehmet KOÇER
Moderatör
ROMu dün gece kurdum, Wifi çekimi zayıf olduğunda ya da ekran kilitlendiğinde kopuyor, yeniden bağlanmıyor. Kayıtlı olan ağa bağlan deyince de bağlanmaya çalışıyor, bir süre sonra başaramıyor ve "Kaydedildi" diyor. Bundan başka bir hatasını görmedim.
Bu sorun için anlattığınız şeyi yaparken log alırsanız ne olduğu anlaşılır

HaYaLDiR

Üye
Üye
Bu sorun için anlattığınız şeyi yaparken log alırsanız ne olduğu anlaşılır
Bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum. Bölye bir dosya oluşturuluyor mu, konumu neresi onu da bilmiyorum. Ama bağlantı kesiliyor ve bağlan dediğimde bağlanmıyor. Telefonu tekrar başlatmam gerekiyor.

MehmetKCR

Mehmet KOÇER
Moderatör
Bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum. Bölye bir dosya oluşturuluyor mu, konumu neresi onu da bilmiyorum. Ama bağlantı kesiliyor ve bağlan dediğimde bağlanmıyor. Telefonu tekrar başlatmam gerekiyor.
Cihazı bir PC bağlıyorsunuz ve bilgisayarda USB adb driver yüklü olacak. Telefonda USB hata ayıklama açık olacak
Adb yi açıp sırasıyla şu komutları yazın
Adb devices
adb logcat > logcat.txt
Ve adb yi açtığınız yerde bir not defteri dosyası oluşacak onu bir yere yükleyip (mega, gdrive) buraya gönderebilirsiniz

HaYaLDiR

Üye
Üye
Cihazı bir PC bağlıyorsunuz ve bilgisayarda USB adb driver yüklü olacak. Telefonda USB hata ayıklama açık olacak
Adb devices
adb logcat > logcat.txt
Ve adb yi açtığınız yerde bir not defteri dosyası oluşacak onu bir yere yükleyip (mega, gdrive) buraya gönderebilirsiniz
Cahiiliğimi bağışlayın. bu dosya İMEİ vs gibi özel bilgiler içermiyor değil mi?

HaYaLDiR

Üye
Üye
Adb devices
adb logcat > logcat.txt
Recovery modda
PS C:\adb> adb devices
List of devices attached

PS C:\adb> adb logcat > logcat.txt
- waiting for device -
Burada kalıyor. Nerede yanlış yaptım?
DÜZELTME: Telefon açıkken yapmalıymışım :(

Last edited:

MehmetKCR

Mehmet KOÇER
Moderatör
Recovery modda
PS C:\adb> adb devices
List of devices attached

PS C:\adb> adb logcat > logcat.txt
- waiting for device -
Burada kalıyor. Nerede yanlış yaptım?
DÜZELTME: Telefon açıkken yapmalıymışım :(
Anlattığınız wifi kopma durumundaki şeyleri yaparken log almanız gerek

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
"