Mod ®FDE.AI - Ultimate Android Optimizer

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!

Nured

Üye
Üye

Selam arkadaşlar bügün magisk modülü olan FDE.AL tanıtacam.
Aciklama
NE İŞE YARAR?
FeraDroid Engine (FDE)Android işletim sistemi içeren tüm cihazlar için All-in-One(hepsi) nihai optimizer uygulamasıdır.
Hiçbir ayar aynı değildir.Cihazın Yazılımsal ve Donanımsal özelliklerine göre uygulanan, ayarların farklı parametreleri vardır.
Tüm Parametreler dengelidir.Güç tüketimini atırmadan performans kazanabilir ve Performans kaybetmeden güç tüketimini azaltabilirsiniz.
FDE çok çeşitli cihazlarla ve android sürümleriyle tamamen uyumludur.
KURULUM GEREKSİMLERİ:
Desteklenen CPU arkları:
#ARMv7 (armeabi-v7a) (32 bit)
#ARMv8 (arm64-v8a) (64 bit)
#x64bit (x86_64)
Desteklenen Android OS sürümleri:
#4.1 ve üstü
Son güncellemelerle birlikte google play(Ücretli) dan uygulamasını(Fde.al) yüklemeniz gerekiyor.Aksi takdirde işlem yapmıyor.Eski sürümlerde buna gerek yok.
TEKNİK AÇIKLAMA:
FDE - Evrensel Android işletim sistemini optimize eder.
Çok geniş kapsamlı işletim sistemi ve Linux kernel ayarları yapılandıran,çapraz platform yardımcı programıdır ve tüm cihazlarla maksimum uyumludur.
Bu hack uygulaması değildir ve hardcore ve 3. bölüm ikili dosyaları (meşgul kutusu hariç -busybox-) yapılandırma dosyaları olmadığı anlamına gelir.
FDE, Donanım ve yazılıma bağlı olarak yapılandırmalar uygular, böylece sonunda her aygıta ayrı ayrı yapılandırılır.
Yeni benzersiz yürütme yöntemi - gerekli tüm FDE bileşenleri doğrudan RAM'e yüklenir ve oradan yürütülür.
Kurulum sırasında RW'ye(Sisteme) yalnızca bir kez yüklenir.
Sisteme yüklü olduğu için otomatik ve hızlı çalşır.

Dipnot
FDE kullanılırken işlemcide vb ince ayar yapan uygulamalar kullanmayınız örn Lspeed-Lkt-Nfs
Arkadaşlar şarz azken yada oyun oynarken arkada bu duruma göre optimizasyon yapıyor yani herşey oto.
talimatlar

Magisk giriyoruz sağa çekip indir kısmına girerek FDE yazıp yükleye basıyoruz reset atıyoruz.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
You do not have permission to view link Log in or register now.

DİKKAT:Herhangi bir hatada ben ve forum sorumlu değildir.

Last edited:

Nured

Üye
Üye
Kullanıp bir faydasını gören var mı ?
Şuan kullanıyorum pil performansı için en iyi modül. Önerim şu telefonu sadece sosyal medya uygulamaları vs için kullanıyosanız bu modülü öneririm.yok ben pubg filan oynuyorum diyosanız nfs kullanın kesinlikle.Bu modül işlemci ısısına göre optimize ediyor gm5+ gibi telefon olunca ısıdan dolayı oyunlarda performans alamasın.telefonum iyi ısınmıyo derseniz oyunlarda çok daha iyi performas alırsınız bu modülde. İYİ GÜNLER