Sorun Redmi Note 7

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ is a developer platform with a number of enhancements shared for various Android devices. Become a member and benefit from the contents!

DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!
Status
Not open for further replies.
Selamün aleyküm herkese iyi günler dilerim.
Cihazım efovone garantili kulaklık giriş yeri bozuldu ve malum klasik ghost screen sorunu var cihazımı mi Store'dan gönderebilir miyim ? Yoksa kargo ile mi göndereyim hangisi daha sağlıklı olur ?

NaytSeyd

Super Moderator
Staff member
Super Mod
Kulaklık girişi için mecbur değişim gerekli ama ghost screen için çözüm mevcut. Bknz. Ekran Renk Ayarları.. Elle kargoya vermek daha mantıklı olur. :)

Kulaklık girişi için mecbur değişim gerekli ama ghost screen için çözüm mevcut. Bknz. Ekran Renk Ayarları.. Elle kargoya vermek daha mantıklı olur. :)
Yardımınız için teşekkür ederim kargo olayında bazı sıkıntılar yaşamıyormuş diye biliyorum
Mi storeye gidip adamlar ne diyecek bir çözüm bulunamazsa elle kargoya veririm

Evet arkadaşlar konuyu hortlatalım :)
İki hafta içerisinde elime ulaştı cihaz
Android 10 ile vermiştim android 9 ile geldi
Ghost screen(hayalet ekran) ve kulaklık girişi yeri bozuldu onun için garantiye gönderdim
Tekrardan Tianma panel takmışlar
Kulaklık giriş yeri anakarta bağlantılı olduğu için yeni anakart takıldı böylece yeni IMEI atıldı cihaza
Şunları da söylemek gerekirse cihazın arka tarafında darbeler çizikler vardı aynı şekilde ekran da vardı koruyucu cam takıldı değildi hepsini değiştirmişler yani telefon ilk gün gibi elime geldi
Ve her şey eksiksiz bir şekilde çalışıyor
Evofone garantilidir
Ben hiç bir sıkıntı yaşamadım gönül rahatlığıyla gönderebilirsiniz

Status
Not open for further replies.
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
"