Sorun Restart Sorunu

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!
Merhaba,
Cihazıma Journey oreo rom yükledim. Rom iyi güzel ama bazem telefon durduk yere restart yapıyor. General mobile yazısı geliyor. Boot logo gelmeden tekrar restart yapıyor ve bu döngü devam ediyor. Tamamen kapatıyorum ve takrar acıyorum bu sefer rom normal açılıyor. Neden olabilir. Öncesinde dotos pie vardı onda da birden cihaz tamamen kapanıyor ve uzun süre güç tuşuna basmadan acılmıyordu. Cihazda bir arıza mı var acaba çözemedim..

Nured

Üye
Üye
Cihazla alalakalı bir durumdur büyük ihtimal .Benim elimdeki cihazda ne piede nede journeyde öyle bir sorun var.Önerim yüklediğiniz uygulamalardan ve magisk modüllerinden kaynaklanabilir dikkat edin.

Pil ne durumda ? Farklı bir pille test etme imkanın varsa öneririm. Bir diğer sebepte anakart vs olabilir, ona yapacak bir şeyimiz yok gibi.

Nured

Üye
Üye
stock rom kurun test edin sorun devam ediyosa servise yollayın garantisi var sanırım.

Zahit

Üye
Üye
Aynı durim bende de var bende genellikle cihaz yorulunca biseyler indirince veya birkaç uygulama fazla kullanınca birkaç saniye donup reset atmalar başlıyor ve genellikle cihazı serbest bırakınca kapatıp bir süre sonra açınca düzeliyor.

hgunduz295

Site Yöneticisi
Staff member
Administrator
Aynı durim bende de var bende genellikle cihaz yorulunca biseyler indirince veya birkaç uygulama fazla kullanınca birkaç saniye donup reset atmalar başlıyor ve genellikle cihazı serbest bırakınca kapatıp bir süre sonra açınca düzeliyor.
hocam sizin cihaz farklı onlar 5plus modeli için konusuyorlar.
4g modelinde arkaşın konuda belirttigi gibi bir restart sorunu yoktur.

hgunduz295

Site Yöneticisi
Staff member
Administrator
Merhaba,
Cihazıma Journey oreo rom yükledim. Rom iyi güzel ama bazem telefon durduk yere restart yapıyor. General mobile yazısı geliyor. Boot logo gelmeden tekrar restart yapıyor ve bu döngü devam ediyor. Tamamen kapatıyorum ve takrar acıyorum bu sefer rom normal açılıyor. Neden olabilir. Öncesinde dotos pie vardı onda da birden cihaz tamamen kapanıyor ve uzun süre güç tuşuna basmadan acılmıyordu. Cihazda bir arıza mı var acaba çözemedim..
edl stock rom atın.

Merhaba,
Abi bu sorun genellikle cihaz bir yere çarptığında, düştüğünde yani anakart hasar aldığında oluyor garanti var ise servise gönderin bence

Abi bu sorun genellikle cihaz bir yere çarptığında, düştüğünde yani anakart hasar aldığında oluyor garanti var ise servise gönderin bence
Garanti yok tabiki. Geçenlerde yaptı bir iki tokatladim bı iki gündür yapmıyor. Sanki güç tuşundan gibi geldi bana ara sıra telefonu kullanırken telefon kendini kilit ekranına alıyordu durup dururken. Sanki güç tuşu basılı kalıyor. Ondan sürekli restart yapıyor olabilir diye düşündüm