Mod Riru - LSPosed // Systemless Xposed for Android 8.0 - 11

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ is a developer platform with a number of enhancements shared for various Android devices. Become a member and benefit from the contents!

DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!

windowzytch

Wind/owZ
Moderatör
Messages
155
Likes
380
Location
Japan
#1
Aciklama

A Riru module trying to provide an ART hooking framework (initially for Android Pie) which delivers consistent APIs with the OG Xposed, leveraging YAHFA and SandHook hooking framework, supports Android 8.0 ~ 11.

Xposed is a framework for modules that can change the behavior of the system and apps without touching any APKs. That's great because it means that modules can work for different versions and even ROMs without any changes (as long as the original code was not changed too much). It's also easy to undo. As all changes are done in the memory, you just need to deactivate the module and reboot to get your original system back. There are many other advantages, but here is just one more: Multiple modules can do changes to the same part of the system or app. With modified APKs, you to decide for one. No way to combine them, unless the author builds multiple APKs with different combinations.


Android 8.0 ~ 11 destekli, YAHFA ve SandHook hooking framework'lerinden yararlanarak OG Xposed ile uyumlu API'ler sağlayan ART hooking framework'ü (Başta Android Pie için) sağlamaya çalışan bir Riru modülüdür.

Xposed, modüller için hiçbir APK'ye dokunmadan sistem ve uygulamaların nasıl davrandıklarını değiştirebilen bir framework'tür. Bu harika çünkü bu, modüllerin hiçbir değişiklik yapmadan farklı sürümlerde ve hatta ROM'larda (orijinal kod çok değişmedikçe) çalışabileceği anlamına geliyor. Geri alması da çok kolay. Tüm değişiklikler hafıza üstünde yapıldığı için, orijinal sistemini geri almak için sadece modülü devre dışı bırakman ve yeniden başlatman gerekiyor. Daha başka avantajları da var, ama sadece bir tane daha: Birden çok modül sistemin veya uygulamanın aynı kısmına değişiklikler yapabiliyor. Modifiye edilmiş APK'lerde biri için karar veriyorsun - Yapımcısı farklı kombinasyonlarla birden çok APK derlemedikçe, bunları birleştirme gibi bir şans yok.
Build status:


talimatlar

1- Make sure you have Magisk 21+
2- Install Riru (v23+) Magisk module
3- Download and install this module
4- Install LSPosed Manager
5- Reboot
6- Enjoy :)


1- Magisk 21+ olduğundan emin ol
2- Riru (23+) Magisk modülünü yükle
3- Bu modülü indir ve yükle
4- LSPosed Manager'ı yükle
5- Yeniden başlat
6- Tadını çıkar :)

Indirme

You need to like this in order to view this content.
 
Last edited:
Top
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
"