Çözüldü Rom tavsiye

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ is a developer platform with a number of enhancements shared for various Android devices. Become a member and benefit from the contents!

DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!
Status
Not open for further replies.

ManisaTarzanı

Manisa tarzanı
Üye
Merhaba arkadaşlar şuan gm5 cihazımda bootlegers pie romundayim ama pek memnun değilim en iyi en stabil olan rom hangisi Android sürümü fark etmez önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar şuan gm5 cihazımda bootlegers pie romundayim ama pek memnun değilim en iyi en stabil olan rom hangisi Android sürümü fark etmez önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.
Suan minimal aosp pie kullaniyorum rom akiyor prisma os romunu kur telefona onun boot yedegini al sonra minimal aosp romunu kur ardindan prisma osun boot yedegini yukle suan ben kullaniyorum rom yag gibi akiyor denemeni tavsiye ederim

ManisaTarzanı

Manisa tarzanı
Üye
Suan minimal aosp pie kullaniyorum rom akiyor prisma os romunu kur telefona onun boot yedegini al sonra minimal aosp romunu kur ardindan prisma osun boot yedegini yukle suan ben kullaniyorum rom yag gibi akiyor denemeni tavsiye ederim
Söylediklerini yaptim telefonun hızı mükemmel ancak telefon aşırı ısınıyor var mi bir cozumu ?

mutluemir08

Geliştirici
Geliştirici
Minimal aosp ile PrismaOS aynı zaten önceki adı Minimal aosp tu sonradan PrismaOS oldu dikkatini çekerim

Mimar

Üye
Üye
Hocam bunu yapmassak bir sıkıntı olur mu neden böyle bir şey yapıyoruz

Status
Not open for further replies.
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!
"