Kilit romlar neden paylaşılmıyor?

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!
Status
Not open for further replies.

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
bushido43 tarafından hazırlanan oreo sürüm crackling taban aokp,arrow,bootleggers,cardinal,cosmicos,havocos,xenonhd,lineageos editrom romu, nougat sürümden atomicos,flyme romları, marshmallow sürümden shimaos,ultimatebalance romları vardı bu site de neden paylaşılmıyor

Last edited:

hgunduz295

Site Yöneticisi
Staff member
Administrator
bushido43 tarafından hazırlanan oreo sürüm crackling taban aokp,arrow,bootleggers,cardinal,cosmicos,havocos,xenonhd,lineageos editrom romu, nougat sürümden atomicos,flyme romları, marshmallow sürümden shimaos,ultimatebalance romları vardı bu site de neden paylaşılmıyor
bushido43 e ait buildleri bushido43 istediği zaman paylaşabilir veya istek üzerine bazı rom linklerini açtırabiliriz onun dışında benim olan atomicos romu zaten paylaşıldı shimawanın buildleri shimawa ya sorabilirsiniz

Kayıtlı Kullanıcı
Üye
bushido43 e ait buildleri bushido43 istediği zaman paylaşabilir veya istek üzerine bazı rom linklerini açtırabiliriz onun dışında benim olan atomicos romu zaten paylaşıldı shimawanın buildleri shimawa ya sorabilirsiniz
bushido43'e ait oreo rom linklerini erişime açar mısın? atomicos romu bulamadım.

hgunduz295

Site Yöneticisi
Staff member
Administrator
bushido43'e ait oreo rom linklerini erişime açar mısın? atomicos romu bulamadım.
seed nougat romlar kısmında bulabilirsin bushidoya ait buildleri erişime açmasını isterim buildler kendisine ait olduğu için paylaşmak istemeyedebilir.

Status
Not open for further replies.