Recovery Samsung Galaxy Alpha için TWRP 3.3.1-0

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ is a developer platform with a number of enhancements shared for various Android devices. Become a member and benefit from the contents! DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!

Mimar

Üye
Üye
Mesajlar
14
Aciklama
Öncelikle iyi forumlar Samsung Galaxy Alpha için Samsung Galaxy J2 cihazından portladığım TWRP'yi paylaşmak istiyorum.


EkranGoruntuleri
kMWg0m.png


talimatlar
- Cihaz kapalıyken Odin Moduna (Download moduna) alın. (Ses Kısma+Home+Güç) ve gelen uyarıyı Ses Açma tuşuna basarak geçin.
- Sonra Odin Programını açın ve AP kısmına bakrak sonu .tar ile biten dosyayı seçip start düğmesine basın ve işlem tamam.
Eğer Linux kullanıyorsanız yapmanız gereken Heimdall programını indirmek sonra Utilities sekmesine geçip Detect butonuna basın sonra Download Pit sekmesinden Save As diyerek pit dosyanızı kaydedin sonra Flash sekmesine gelin ve kaydettiğiniz pit dosyasını seçip Partition bölümünden add diyin genelde direk bootloaderı seçiyor sol tarafta Partition Details kısmındaki Partition Name i recovery yapıp verdiğim dosyalardan sonu .img ile biteni seçip start diyoruz ve işlem tamam.
Bu programı Google Play Store'dan bulabilirsiniz.Flash bölümünden Recovery image'a tıklayıp verdiğim .img ile biten dosyayı seçin ve sonra Yup! tuşuna basarak yükleyin ve işlem tamam.


Hatalar
Bulursanız bildirin lüfen


Indirme
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.

Tesekkurler
@Mbtt (Port rehberi için)
@Sedenogen (Port rehberi için)​
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Bu sitede AdBlock kullanılmamaktadır!

Forumumuzun gelişebilmesi için lütfen AdBlock eklentilerinizi kapatınız. Bu işlem kimi için can sıkıcı olsa da forum masraflarımızı bu şekilde karşılayabiliyoruz.

KAPATTIM
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!