Hoşgeldiniz <3

DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!

hgunduz295

Site Yöneticisi
Staff member
Administrator

Aciklama
Merhaba Arkadaşlar.
Cihazımızın x32(32 bit) varyantı olan seed için derlenmiş AICP isimli rom ile karşınızdayım.
Bir çok özelleştirme barındıran bu rom, aynı zamanda hız ve pil performansı bakımından güzel sonuçlar vermektedir.

EkranGoruntuleri

talimatlar
1- Cihaza seed recovery yükleyin. [Forumda ilgili cihaz için recovery(ler) ve nasıl yükleneceği mevcut.]
2- Rom dosyasını indirin. [Gapps (Google Apps) yükleyecekseniz onu da indirin.]
3- İndirdiğiniz romu (ve gappsi) cihaz hafızasına ya da hafıza kartınıza yükleyin.
4- Cihazı recovery moduna alın.
5- Cihaz recovery modunda iken Wipe > Advanced Wipe > System ve Cache seçin ve temizleyin.
6- Wipe işleminden sonra ana menüye geri dönün.
7- Önce indirdiğiniz romu, sonra eğer yükleyecekseniz indirdiğiniz GApps dosyasını yükleyin.
8- İşlem bittikten sonra Reboot System diyerek sistemi yeniden başlatın. :cool:

1- Rom dosyasını indirin. [Gapps (Google Apps) yükleyecekseniz onu da indirin.]
2- İndirdiğiniz romu (ve gappsi) cihaz hafızasına ya da hafıza kartınıza yükleyin.
3- Cihaza seed recovery kurun ve cihazı recovery moduna alın.
4- Cihaz recovery modunda iken Wipe > Advanced Wipe > System ve Cache seçin ve temizleyin.
5- Wipe işleminden sonra ana menüye geri dönün.
6- Önce indirdiğiniz romu, sonra eğer yükleyecekseniz indirdiğiniz GApps dosyasını yükleyin.
7- İşlem bittikten sonra Reboot System diyerek sistemi yeniden başlatın. :cool:
Hatalar
Hata mı o da ne :LOL:
Dipnot
Kurulum talimatlarını okumadan yükleme hatası alan kişilere yanıt verilmeyecektir
Indirme

You need to like this in order to view this content.
[/SPOILER]

Last edited:

Zahit

Üye
Üye
Merhaba elinize emeğinize sağlık romu denedim pie tarzı gezinme çubuğunu aktif edemedim bu romda da diğer seed pie romlarin genelinde olduğu gibi bildirim LED yarım çalışıyor bunda tam test edemedim ama pek hoşuma gitmedi sanırım bu romda da çıkacağım en iyisi deneyimlerinin seed pixios pie de onun da bildirim ledi çalışmıyor...

Merhaba elinize emeğinize sağlık romu denedim pie tarzı gezinme çubuğunu aktif edemedim bu romda da diğer seed pie romlarin genelinde olduğu gibi bildirim LED yarım çalışıyor bunda tam test edemedim ama pek hoşuma gitmedi sanırım bu romda da çıkacağım en iyisi deneyimlerinin seed pixios pie de onun da bildirim ledi çalışmıyor...
Pixios da hotspot sorunu var mı.. bir de ambiente display (ortam ekranı ) çalışıyor mu.. en azından bildirim ledi yerine kullanılabilir.. şu anda kullandığım bootleggers rom da var ama bunda da hotspot u çözemedim..