Pie [SEED(Arm)]MOKEE 9.0 UnOfficial

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!

hgunduz295

Site Yöneticisi
Staff member
Administrator
Aciklama
Merhaba Arkadaşlar.
Cihazımızın x32(32 bit) varyantı olan Seed için derlenmiş Mokee isimli rom ile karşınızdayım.
Bir çok özelleştirme barındıran bu rom, aynı zamanda hız ve pil performansı bakımından güzel sonuçlar vermektedir.

talimatlar
1- Cihaza seed recovery yükleyin. [Forumda ilgili cihaz için recovery(ler) ve nasıl yükleneceği mevcut.]
2- Rom dosyasını indirin. [Gapps (Google Apps) yükleyecekseniz onu da indirin.]
3- İndirdiğiniz romu (ve gappsi) cihaz hafızasına ya da hafıza kartınıza yükleyin.
4- Cihazı recovery moduna alın.
5- Cihaz recovery modunda iken Wipe > Advanced Wipe > System ve Cache seçin ve temizleyin.
6- Wipe işleminden sonra ana menüye geri dönün.
7- Önce indirdiğiniz romu, sonra eğer yükleyecekseniz indirdiğiniz GApps dosyasını yükleyin.
8- İşlem bittikten sonra Reboot System diyerek sistemi yeniden başlatın. :cool:

1- Rom dosyasını indirin. [Gapps (Google Apps) yükleyecekseniz onu da indirin.]
2- İndirdiğiniz romu (ve gappsi) cihaz hafızasına ya da hafıza kartınıza yükleyin.
3- Cihaza seed recovery kurun ve cihazı recovery moduna alın.
4- Cihaz recovery modunda iken Wipe > Advanced Wipe > System ve Cache seçin ve temizleyin.
5- Wipe işleminden sonra ana menüye geri dönün.
6- Önce indirdiğiniz romu, sonra eğer yükleyecekseniz indirdiğiniz GApps dosyasını yükleyin.
7- İşlem bittikten sonra Reboot System diyerek sistemi yeniden başlatın. :cool:
Hatalar
Hata mı o da ne :LOL:
Dipnot
Kurulum talimatlarını okumadan yükleme hatası alan kişilere yanıt verilmeyecektir
Indirme

You need to like this in order to view this content.
[/SPOILER]

Last edited:

hgunduz295

Site Yöneticisi
Staff member
Administrator
Ellerinize emeğinize sağlık paylaşım için teşekkürler...
Rom tarafımdan derlenmiştir.
Bildirim ledi bu romda calisiyormu hocam bakarmisiniz benim elimdeki 4g cihazinda bildirimledi anakarttan kaynakli calismadigi icin derlemelerde bildirimledine cok dikkat etmedim

Zahit

Üye
Üye
Rom tarafımdan derlenmiştir.
Bildirim ledi bu romda calisiyormu hocam bakarmisiniz benim elimdeki 4g cihazinda bildirimledi anakarttan kaynakli calismadigi icin derlemelerde bildirimledine cok dikkat etmedim
Genellikle pie seed romlarin büyük çoğunluğunda bildirim ledi çalışmıyor bunun için düz yapılacak mı acaba? Bu romu henüz denemedim denedikten sonra geri bildirim yaparım hocam ilginize teşekkür ederim iyi çalışmalar iyi forumlar..

Zahit

Üye
Üye
Romu yükledim yine shima Kernek var sevmiyorum bu kerneli ama hızlı geldi bu romda bildirim ledi bunda hiç çalışmıyor şarj olurken bile bunun düzeltilmesi gerekir ama fix yapılır bir an önce inşaallah...iyi forumlar..

hgunduz295

Site Yöneticisi
Staff member
Administrator
Romu yükledim yine shima Kernek var sevmiyorum bu kerneli ama hızlı geldi bu romda bildirim ledi bunda hiç çalışmıyor şarj olurken bile bunun düzeltilmesi gerekir ama fix yapılır bir an önce inşaallah...iyi forumlar..
çalışmalara başlandığı zaman ona göre bi düzenleme yapılır

Zahit

Üye
Üye
çalışmalara başlandığı zaman ona göre bi düzenleme yapılır
Bu romda bildirim ledi çalışıyor fakat bu kez şarj olurken çalışmıyor ikincisi 2. Gün kullanımda kendini yeniden başlatmaya başladı shima kernel falan yüklemeden o kernelde yeniden başlatma durumu var bu versiyonda onu yüklendiğim halde genellikle bu kaç dakikada bir kendini yeniden başlattı bende geri kaldırdım...

hgunduz295

Site Yöneticisi
Staff member
Administrator
Bu romda bildirim ledi çalışıyor fakat bu kez şarj olurken çalışmıyor ikincisi 2. Gün kullanımda kendini yeniden başlatmaya başladı shima kernel falan yüklemeden o kernelde yeniden başlatma durumu var bu versiyonda onu yüklendiğim halde genellikle bu kaç dakikada bir kendini yeniden başlattı bende geri kaldırdım...
shima ile derlediği içindir kernel değişirseniz düzelir

Zahit

Üye
Üye
shima ile derlediği içindir kernel değişirseniz düzelir
Pielerde seed için shima kernel den başka kernel varmı ki hangi kerneli kullanırsam düzelecek? Shima kernel i hiç sevmedim zaten crakling officale geçtim bunda vin kerneli deneyeceğim oda sadece şarj açısından...