R [SEED] Fluid OS 1.3 for General Mobile 4G by Wind/owZ

Hoşgeldiniz <3

DevOtağ is a developer platform with a number of enhancements shared for various Android devices. Become a member and benefit from the contents! DevOtağ, çeşitli Android cihazlar için birtakım geliştirmeler paylaşılan bir geliştirici platformudur. Üye olun ve içeriklerden faydalanın!

Şimdi, Bir Dakikada Kayıt Olun!

Covale Violet

Üye
Üye
download.png

Aciklama
Hello DevOtag users! Today I introduce you all Fluid OS for General Mobile 4G by Wind/owZ!
Merhaba DevOtag kullanıcıları! Bugün sizlere Wind/owZ'dan General Mobile 4G için Fluid OS'i takdim ediyorum!
EkranGoruntuleri

owZ_Stuff

talimatlar
[Assuming you have Seed TWRP installed.]
1- For GApps, you can use OpenGApps Pico. Link given in downloads..
2- You need to change the extension to zip in order to flash Magisk
2- Reboot to TWRP. Wipe > Advanced Wipe > [Mark Dalvik/ART cache, system, data, cache.] > Slider to right.
3- When wiping is done, go to main menu > Install > /path/to/Fluid-1.3-Rum-UNOFFICIAL-seed-20210319.zip
4- Add GApps, Magisk and Migrate packages to queue as well.
5- Slider to right. Don't forget to take a cup of coffee. This will take long. ;)
6- When installation is complete, just wait for boot, set it up as you want and good to go!

[Seed TWRP'nin yüklü olduğunu farz ediyorum.]
1- GApps için OpenGApps Pico kullanabilirsiniz. Link indirmelerde verilmiştir.
2- Magisk yüklemeniz için uzantısını zip olarak değiştirmeniz gerekiyor
3- TWRP'ye yeniden başlatın. Sil > Gelişmiş sil > [Dalvik/ART Önbelleği'ni, system'ı, data'yı ve cache'i işaretleyin.] > Kaydıraç sağa.
4- Silme bitince, ana menüye gidin > Yükle > /path/to/Fluid-1.3-Rum-UNOFFICIAL-seed-20210319.zip
5- GApps, Magisk ve Migrate paketlerini de ayrıca sıraya ekleyin.
6- Kaydıraç sağa. Bir fincan kahve almayı unutmayın. Bu uzun sürecek. ;)
7- Yükleme bitince, sadece açılışı bekleyin, istediğiniz gibi kurun ve gitmeye hazırsınız!
talimatlar
Bugs, what is that?
Hata mı o da ne?
Dipnot

- To report issues/bugs, please make sure you followed the guide STEP X STEP! This ROM was tested by 2 people and, according to their reports, worked just fine. So, nothing to do in our side unless you follow the guide step x step.
- Logs, logs, logs! Logs are really important to find out if the issue can be resolved or not!
- Everyone saying something like "Please help!" or "You're responsible for breaking my phone!" will be completely ignored. Describe your issue briefly, kindly and with logs.

- Hataları bildirmek için, lütfen talimatları ADIM ADIM takip ettiğinizden emin olun. Bu ROM 2 kişi tarafından denendi ve, bildirilerine göre, çok iyi çalıştı. O yüzden, talimatları adım adım takip etmediğiniz sürece kendi tarafımızda yapabileceğimiz bir şey yok.
- Kayıtlar, kayıtlar, kayıtlar! Kayıtlar sorunun çözülebilir olup olmadığını bulabilmem için gerçekten önemli!
- "Lütfen yardım!" veya "Telefonumun bozulmasından sen sorumlusun!" diyenler tamamen yok sayılacaktır. Hatanızı kısaca, kibarca ve kayıtlarla açıklayın.

Tesekkurler
Kernel // Çekirdek: @Celexa
Forum: @hgunduz295
Device Tree: @trkzmn
Builder: @windowzytch
Testing // Deneme: @omerbeyy @mrnsxx

Indirme
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.

boranoglu

Üye
Üye
Elinize sağlık romlar ve güncellemeler peşi sıra geliyor :) Test eden arkadaşlar rom hakkında kısaca bilgi verebilir mi nedir ne değildir.

Mehmet.By

Üye
Üye
Elinize sağlık. Dün yükledim yazılımı. Yüklemede bir sorun çıkmadı. Sadece bazen telefonu kendi kendine kapatıp telefon ısındığı için kapatıldı diyor. Bunun için bir şey yapılabilir mi?

WindowZ414

Wind/owZ
Moderatör
Elinize sağlık. Dün yükledim yazılımı. Yüklemede bir sorun çıkmadı. Sadece bazen telefonu kendi kendine kapatıp telefon ısındığı için kapatıldı diyor. Bunun için bir şey yapılabilir mi?
Eğer telefonunuz gerçekten ısınmışsa o zaman çok sıcak kullanmamaya özen gösterin. Bu Android 11'in kendi özelliğidir ve yapılacak bir şey yoktur.

omerbeyy

Üye
Üye
Temiz bir kurulum ve kullanım gerçekleştirdiğinizde ısınınca kendini kapatma olayı pek olmuyor sonlara doğru ben xposed magisk falan modüller ekledim bu kapanma arttı ama sizde muhtemelen bu kapanmalar çok az olacaktır. onun dışında rom gayet stabil çalışmayan bir özelliği yok

AdBlock Tespit Edildi

Bu sitede AdBlock kullanılmamaktadır!

Forumumuzun gelişebilmesi için lütfen AdBlock eklentilerinizi kapatınız. Bu işlem kimi için can sıkıcı olsa da forum masraflarımızı bu şekilde karşılayabiliyoruz.

KAPATTIM
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!